Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Copy

Iplus - Prędkość wynosi 236,8 kb/s

Polecane posty

Witam, pisze w sprawie mojego zielonego żółwia - Iplusa. We wrześniu dopadła mnie przeprowadzka i okazało się, że tutaj nie można mieć Neostrady. Panowie wpadli na moment, powiedzieli, że nie ma światłowodów... Oo Zapewniali, że zrobią to wciągu roku, a jeśli nie to będą płacić nam odszkodowanie. Dziwne, bo dokopałem się jakieś 50 m od domu właśnie do... światłowodów.

Nie wiem czy Panowie po prostu olali sprawę czy doskonale wiedzieli gdzie światłowody się znajdują tylko zwyczajnie nie chciało się tego zrobić... Stąd może takie zapewnienie, że będzie to gotowe na wrzesień. Jak sądzicie?

Co do Iplusa czy można go jakoś przyspieszyć? Sygnał to 2 kreski,(EDGE) podobno są jakieś anteny poprawiające sygnał czy cuś... Proszę o pomoc.

Pozdrawiam, Copy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

sprawdź sobie na stronie plusa co masz w zasięgu i jaki masz modem z iplusa bo nie do wszystkich da się dołączyć antenę która tania nie jest . i czy na tam gdzie mieszkasz nie ma jakiegoś innego dostawcy internetu poszukaj może trafisz na coś lepszego np.dialog

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie da się ani radiówki ani neo. :/ Został tylko Iplus, a co do Neostrady to miała mi teraz we wrześniu podłączyć, a jak nie to jakieś tam odszkodowanie będą mi płacić. A co do tego zasięgu 3G to można go jakoś złapać dzięki antenom czy muszę być po prostu w tym miejscu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Copy sprawdź na stronie Orange czy jesteś w zasięgu technologi CDMA Klik,Klik. Jest to Orange Freedom Pro transfer 1 MB/s, działa sprawnie, żadnych problemów i dużo szybsze od badziewnego EDGE który o kant tyłka można potłuc a cena ta sama bo 49 zł.

Jeśli to tepsa obiecała wymienić przewody to raczej nie liczyłbym na to w tym stuleciu, no chyba że jednak co należy do rzadkości:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

umts i hsdpa będą już szybsze od edge zresztą i tak wiele nie naściągasz bo każda sieć i taki net ma ograniczenia co do ilości pobranych danych.a co do tego 1mb/s to prędkość osiągalna w pełni tylko pod nadajnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tego 1mb/s to prędkość osiągalna tylko pod nadajnikiem.

Masz ten internet że tak twierdzisz? Ja mam do nadajnika w linii prostej około 10~13 km po drodze las i różnica poziomów. W chwili obecnej, nie korzystając z żadnych zewnętrznych anten(!), prędkość pobierania wynosi ~120 KB/s upload ~ 140 KB/s pingi na poziomie około 150 ms (z pingiem nic nie poradzisz bezprzewodowe sieci zawsze mają większe pingi). A gdybym jeszcze zamontował zewnętrzną antenę to i ping by się pomniejszył ale nie widzę w chwili obecnej sensu.

a ja bym jeszcze obdzwonił dialog vectre netie i co tam jeszcze znasz a nuż coś się znajdzie no chyba ,ze już próbowałeś.

A co mu to da? Skoro tepsa ma syf w przewodach to żaden inny dostawca nie zrobi za nich porządku. Ewentualnie może być jeszcze Wi-max o ile jest zasięg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...