Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Professor00179

Po instalacji sterownika 8.60 Radeon 3850 jest nieprawidłowo wykrywany

Polecane posty

zanim kupie nowy sprzet postanowilem updatowac stary. niestety kiedy sciagnalem sterownik i go zainstalowalem po resecie kompa wyskoczyl blad: 'nie mozna znalesc informacji o karcie graficzniej' (po angielsku). troszke sie przestraszylem, wiec zeby sie upewnic ze wszystko dziala wlaczylem gre... niestety nie dziala ;/ probowalem zainstalowac stara wersje sterownikow z CD z pudelka ale pojawia sie info ze mam nowsze oprogramowanie. i tu jedno z pytan: skoro wie ze mam nowsze sterowniki to jak nie moze znalesc informacji o karcie graficznej??. moze mi ktos doradzic jak zainstalowac sterowniki tak zeby dzialaly?

moja karta to Asus EAH3850 z chipsetem od ATi a wersja sterownika sciagnietego to ASUS VGA card display driver version 8.60 for Windows XP

Zła nazwa tematu i zły dział - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij program DriverCleaner, zainstaluj go i uruchom Windowsa w trybie awaryjnym. Odpal DC, wywal pozostałości starych sterowników za jego pomocą - teraz możesz uruchomić Windowsa w trybie normalnym i zainstalować nowe sterowniki, powinno pójść gładko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jakos samemu udalo mi sie przywrocic stare sterowniki.

pozostaje jednak pewien problem: jak zainstalowac sterownik do karty graficznej tak zeby dzialal? sciagnalem go i wypakowalem na dysk E (systemowy to C oczywiscie) bo ma wlasny instalator. sterownik instaluje sie automatycznie w plikach system32 na C wiec nie wiem o co moze chodzic. czy instalator i pliki razem z nim rozpakowane powinny byc rowniez na dysku C??

prawdobodobnie ciezko jest zrozumiec to co napisalem ale pierwszy raz updatuje karte graficzna;/ mam jednak nadzieje ze ktos ten belkot zrozumie i mi pomoze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...