Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nejvy

Rozwiązany: Windows Vista - brak Service Packa w windows update

Polecane posty

Witam.

Od razu przejdę do rzeczy. Mam Vistę. 3 dni temu przeinstalowałem sobie system. Teraz chciałbym zainstalować sobie Service Packa 1, bo jest on niezbędny do CoJ:WK :happy: (ale nie tylko dlatego). Poprzednim razem SP1 (SP2 też) pojawiło się w Windows Update, a teraz pojawiają się różne pojedyncze aktualizacje, ale SP1 nie ma. Czytałem, że przyczyną może być brak zainstalowanej jakiejś aktualizacji, która do instalacji SP1 jest niezbędna. Ale zainstalowałem wszystko co było dostępne z wyjątkiem jakiejś "Other Hardware - Toshiba x64 ACPI - Compilant Value Added Logical and General Purpose Device", bo nie wiem do czego to aktualizacja. I zastanawiam się, czy mam pobrać sobie SP oddzielnie z jakiejś strony (czy będzie wtedy dobrze wszystko działało), czy w końcu ten SP się w WU pojawi... Prosiłbym o pomoc, bo nie mogę grać ani w GTA IV, ani w BiA:HH, ani w CoJ:WK :confused: . A do tego Vista chodzi jak nawalony ślimak i może ten SP coś by pomógł.

EDIT: Autorem tematu jest Mcrr. Jak to możliwe? Nejvy wczoraj u mnie był i zalogował się na chwilę na CD-A. A potem się nie wylogował. Ja nie zauważyłem i napisałem ten temat. Więc dalej w tym temacie będę pisał jako Mcrr :happy: . Normalnie bym usunął temat i się zalogował na moje konto. Ale nie da się usunąć tematu. Trochę to skomplikowane ale mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie chodzi o poprawkę oznaczoną KB950127 (wejdź na stronę MS i wklej KB950127 w tamtejszą wyszukiwarkę). Chyb nic więcej nie trzeba instalować przed instalacją SP1, którego też radzę zassać ze strony MS (ja mam taką zasadę, że update do jakiegoś programu lub sam program, w pierwszej kolejności próbuję pobrać ze strony autora/producenta, dopiero w następnej kolejności sprawdzam mirrory).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa. Dzięki. Po prostu nie chciałem sobie rozwalić systemu, więc się wolałem jeszcze dopytać. Ale wszystko działa. Vista nadal chodzi jak nawalony ślimak, ale przynajmniej uda mi się uruchomić (mam nadzieję) CoJ:WK :smile: .

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...