Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enki

The Hunter

Polecane posty

Żona wraca z pracy i przywozi CDA. Wrzucam płytę do napędu i zabieram się za przeglądanie Gameplayów. Najpierw FUEL później w oko wpada mi nazwa THE HUNTER.

Szczena zjechała mi do ziemi. Szybko przewertowałem CDA czy jest recenzja. JEST!!!

Freeware... nie mogę... właśnie się ściąga :D

Więcej później jak odpalę i pogram (jeśli pójdzie na W7).

Ale ogólnie pierwsze wrażenie pozytywne i graficznie i ten tryb snajperski, skradanie, moze być miodzio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w nią już trochę dawno. Na początku jest fajnie bo nie wiadomo o co chodzi, ale potem jak się załapie jest już nudna robi się dokładnie to samo czyli leżysz dostajesz znak gdzie jest i tyle nawet bez śladów da się je ustrzelić. Nie wiem jak z innymi zwierzętami ale z jeleniami zawsze tak samo. A grafika jest piękna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku pomyślałem że to symulator chodzienia po lesie, a jak się zobaczy jelenia to już prawdziwy cud. Zainstalowałem, odpaliłem i po 15 minutach łażenia po lesie JEST!!

Już dawno nie miałem takiej satysfakcjii w grach komputerowych z zabicia czegoś, a zwłaszcza czegoś bezbronnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O grze usłyszałem parę miesięcy temu, miło się zaskoczyłem, gdy zobaczyłem recenzję w CDA, grafika jest faktycznie śliczna, gra wymaga cierpliwości, tak jak życie od każdego myśliwego, nieprawdopodobne, że takie gry nie trzeba płacić ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i czy jelonki zachowują się realnie?

Kiedyś podkradałem się za jedną sztuką ale jak się położyłem to przez gąszcz w ogóle nie mogłem wycelować. Gdy się po cichutku podniosłem na kolano (przynajmniej ja myślałem, że po ciuchu), jelonek mnie przyuważył i myk w las a ja rzuciłem zgrabne "k****!" :pinch:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ustrzeliłem trzy. Jednego na drodze z odległości 18 metrów, drugiego z odległości 41 metórw. Oba w szyje :) Problem pojawia się przy trzecim. Nie został zaliczony choć podeszłem do niego z GPSem i "znikłem". Może dlatego że tak honorowo go załatwiłem - strzałem w głowe z jakiś 25 metrów gdy... spał :) Gra w sumie fajna, naprawdę fajnie się strzela i skrada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rana jest dobrze - mniejsza widoczność polepsza twoje szanse. Co do człgania się - nie używaj tego, bo do skradania lepsze jest kucnięcie, więcej wtedy widzisz i lepiej się orientujesz w sytuacji (i chyba ciszej się poruszasz). Odległość też ma znaczenie - ja lubię podchodzić bardzo blisko (choć dalekim strzałem nie pogardzę :)). I jeszcze jedno - ucieka Ci ponieważ Cię wypatrzył, czy nie nadążasz w jego tropieniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno założyłem konto i gram sobie razem z bratem. Póki co po długim pościgu udało mi się upolować jednego mulaka. Co prawdo dopiero za trzecim strzałem, ale jednak. Gra ogólnie fajna, odprężająca i na pewno bardzo ładna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Powiem że to gra dla ludzi o mocnych nerwach. Nie każdy potrafi dwie godziny czaić się w lesie by potem oddać tylko jeden strzał. I czasami nie celny. Ja osobiście uwielbiam takie gry typu polowanie, chociaż martwi mnie tutaj ten system mikropłatności. Osobiście wolałbym raczej już kupić grę, i mieć dużo zwierzyny do odstrzału, oraz broni do wyboru jak w deer hunterze ( też dobra gra, polecam), niż uiszczać takie mikropłatności. No ale cóż darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, więc może przejdę do grafiki. Gra jest po prostu przepiękna, mój komp ledwo ją udźwignął. Gierkę serdecznie polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem przez chwilę, ale zupełnie nie dla mnie. Za spokojnie tu i nikt do mnie nie strzela :tongue: A patrząc na grę ze strony neutralnej to jest świetna. Ogromne pokłady grywalności (ta radość z ustrzelenia zwierza [co prawda ja nic nie ustrzeliłem, ale mój kolega tak a jego radość była ogromna]) i świetna grafika zachęcają łowców do zabawy z tą grą, ale The Hunter jest grą o dość wąskim gronie odbiorców, bo nie każdy lubi czaić się przez kilka godzin, tylko po to by oddać strzał w coś co wyglądało na zwierzynę, a było kamieniem, gdy tymczasem prawdziwe zwierzę, spłoszone ucieka. Mimo wszystko każdy* powinien spróbować, bo klient waży niewiele, a być może obudzisz w sobie łowcę.

*Każdy prócz tych, którzy po 10 minutach chcą mieć 20 "fragów"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Zabi... Pozyskałem mojego pierwszego jelenia! (ważył 66,6kg tak apropo ;P )

Grafiki takiej, jaka występuje w The Hunter nie spotyka się często. Poprawka - nigdy się jeszcze nie spotkałem z taką grafiką. I to za darmo!

Narazie wrażenia są tak zacne, że zastanawiam się nad zapłatą za trzy miesiące latania także za innymi zwierzaczkami.

Pozdrawiam,

Anf.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...