Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thebartezik

Włączenie komputera, czarny ekran

Polecane posty

Od początku opiszę swój problem: zainstalowałem sobie oryginalne GTA: Vice City, odpaliłem, dałem start game, i jedyne co zobaczyłem, to napis Marco Bistro, 1989 (coś takiego) i na tym gra zatrzymała się. Było czarne tło i ten napis początkowy. Przyczyna tego to pewnie baaaardzo, bardzo pokiereszowany CD. Wracając do tematu, gra nie chciała mi wyjść do pulpitu, próbowałem ctrl + alt + delete i słyszałem odgłosy komunikatów, ale nic nie mogłem zrobić, bo dalej była gra włączona. Wobec tego zrestartowałem komputer tym przyciskiem na obudowie... i komputer nie chce się włączyć. Jest czarny ekran, a monitor przełącza mi się z trybu Digital na Analog. Tzn. komputer się włącza, ale jest czarny ekran. I nie wiem teraz co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Chieftec Corsair 520 (Zasilacz)

Catalyst Control Center 9.6

Odświeżanie: 60 hz

Zapoznaj się zasadami pisania postów oraz cytowania. Nie cytujemy poprzedniego posta.Zapoznaj się również z zasadami tworzenia nowych tematów.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

M@TH3V

tu mnie rozbroiłeś za słaby sprzęt??teraz przeszedłeś samego siebie

ja na radku x1950 pro ,3gb ramu i takim samym procku odpaliłem GTA4.

thebartezik a jaki masz monitor??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodów może być wiele bo to jest tak jak z choroba ;)

Wina może być wszędzie więc proponuje skoczyć do komputerowego i niech ci zrobią przegląd bo pytając innych nic nie zdziałasz.

Ja stawiam na ramy chociaż to 1 na 1000 bo przyczyn może być dużo więcej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...