Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M@TH3V

Pobieranie WIn 7 RC

Polecane posty

Włączyłem sobie pobieranie Win RC 7, no i jakże miła niespodzianka mnie przywitała... WIdna pobiera się tym syfnym managerem java, takim samym jak photoshop np... No nic mus to mus pobieram, crassh systemu przy 35%, włączam fireofxa - przywracam sesje, daje pobieranie w tym i jedzie od nowa:-) Stary download zniknął, miło prawie 1GB poszlo sie uderzać z koszem;/

Czy mozna pobrac to jakos free download managerem etc.. A jak nie czy da sie to jakos przyrwócić. Bo mi tu leciutką kpiną śmierdzi, ze pobieram jakims *** jadącym łącze na maxa, google ładuje się 2 minuty, bo co tam ograniczenia pobierania nie ma bo i po co:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągałem 2 razy Mozlillą i 2 razy downl error (ściąganie zakończone, ale jakoś nie było całego pliku :D)

Potem włączyłem Internet Explorer (w końcu MSoft) i wszystko ładnie zassało... Nawet Net chodził dosyć płynnie (mam Neo 512 + jakieś tam bonusowe kilobity :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrót do tej aplikacji powinien być na pulpicie. Po starcie powinna sama przywrócić pobieranie. Czy potrafi obsłużyć restart kompa to nie wiem.

Przeglądarka nie musi być włączona podczas jej działania.

Do kontaktów ze stroną MS najlepiej używać IE. Z innymi zawsze mam jakieś problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...