Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LittlePony

Dłuuuugaśne gry na wakacje!

Polecane posty

Na pewno większość gier cRPG, a jak ktoś ich nie lubi, to pewnie jakieś Grand Theft Auto lub wciągająca ścigałka, w której możemy odblokowywać coraz to nowsze rzeczy.

A jak ktoś jest bardzo wybredny i nie lubi wszystkich z ww. to np. LEGO Indiana Jones: The Original Adventures. Tam bonusów jest od groma, gdy przeszedłem główny wątek miałem około 68% ukończenia gry, co mówi samo za siebie. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek Simsy jeśli to trawisz (bo ja nie). W tej grze nie ma końca.... No i każda część GTA jest raczej długa, jeśli poza misjami lata się po mieście. A dla zapalonych graczy jakieś MMO, WoW na przykład. Tam też końca nie uświadczysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooooo, napewno Sacred. Bardzo duży świat, duża liczba questów - głównych i pobocznych. Poleciłbym ci jeszcze Fable. Sam quest główny jest krótki. Dodatkowych zadań też nie ma bardzo dużo, ale po przejściu gry możemy grać dalej. Co gwarantuje dłuuuuuuugie godziny gry. Polanie II, po przejściu kampani gra oferuje dużą ilość - dłuższych, lub krótszych scenariuszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronghold Crusader , Gothic 1, 2, Noc Kruka Age of empires 3 + 2 dodatki Just Cause 1,2 też niezłe podobne do gta ;] Empire Earth od 1 w góre bardzo dobra strategia, Warhammer 40000: Dawn of War II jeśli lubisz coś na luzie to polecam World of Goo,Spore.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gdzieś Ci się chowa PSP po szufladach to proponuje Monster Hunter Freedom (jakąkolwiek z serii) 300 godzin na luzie masz z głowy :P. Na PC rzekłbym Spore albo spróbuj się dorobić czegoś wartościowego w Diablo II na Battle.necie to Ci dopiero czasu zeżre :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno GTA, ale nie wiem czy 4 czy San Adreas, czy Vice City czy 3..napewno Gothic, gdyż przejście całej sagi to okres bardzo długiii..dalej..Call of Duty 4 i 2 oraz Prince of Persia :)

A na koniec FEAR 2:PP, czyli coś do pobudzenia adrenaliny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W3 + TFT B.Net daje wręcz nieśmiertelność tej grze.

2. WH40k (jak Cie stać kup uniwersum za 100 zeta z wszystkimi dodatkami albo w Paltynowej Kolekcji antologie bez Soulstorma za 60 dyszek) gra po prostu genialna^^

3. Stronghold: Crusader( w wersji warchest jest jeszcze lepszy)

4. Wszystkie Age of Empires, Empire Earthy, Age of Mythology, czy też Rise & fall Civilizations at War, który już jutro będzie dostępny w kioskach wraz z CDA^^( już się doczekać nie mogę^^)

5. Seria Age of Wonders świetna strategia^^

6. King's Bounty Legenda nie żałuję żadnej złotówki wydanej na tą grę od razu po premierze

7. Spellforce (oba + dodatki) seria po prostu świetna w dwójce mniej elementów RPG, alee i tak jest dobrze

8. Silent Storm + dodatek jedyna gra taktyczna, która pochłonęła mnie na tak długo

9. O Heroesach nie wspominam, zagra musisz jak narzekasz na nadmiar czasu wolnego;)

10. Przeszukaj płyty z czasopism growych, które kupujesz/ kupowałeś na abnk i tam co znajdziesz^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Wiedźmin, z tymi wszystkimi przygodami, również fanowskimi jest naprawdę długi.

Supreme Commander z dodatkiem Forged Alliance w multi. Super RTS.

Może być seria Gothic (trójka koniecznie z najnowszym patchem, tylko tak da się grać)

Warcraft 2 i 3 z dodatkiem (dwójka może i stara, ale dobra).

Seria Total War i setki godzin bitew.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że najsensowniejszą propozycją byłyby Legendy RPG z Platynowej Kolekcji. Za 70 zł dostajesz wszystkie części Baldurs Gate'a i Icewind Dale'a oraz Planescape Torment i najmniej ciekawy, ale i tak niezły Lionheart.

Taki zestaw zapewni Ci kilkaset (kilka tysięcy?) godzin rozrywki za dosyć niską cenę. Jeśli oczywiście lubisz RPGi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wakacje? Czas na The Elder Scrolls!" - jak to zwykłem mawiać.

Oblivion z dodatkami oraz pluginami zapewni ponad sto godzin przyjemności (dla mnie to i tak za mało żeby zwiedzić każdą lokację w grze i wykonać każdą misję).

Większość długaśnych Hack'n'Slash'ów dobrze się nadaje (Titan Quest, Loki, Sacred - za tego ostatniego się zabieram teraz dzięki CDA), jak i gier bez ograniczeń fabuły, które na dłuższą metę okazują się bezcelowe (Simsy, Mount'n'Blade, większość MMO).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Morrowinda. Odkąd zacząłem grać mam za mało czasu :P

Od ostatniego razu (a był on jakies 5 lat temu) miałem raczej niską opinię o tej grze, ale jak odpaliłem ją z kilkoma modami, to nie mogłem się oderwać. No i gra naprawdę starczy na dłuuugo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...