Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygan

Firefox 3.5, duże zużycie procesora.

Polecane posty

A więc od niedawna miewam problem z Firefox 3.5. Problem polega na tym, że po wyłączeniu owej przeglądarki zużycie cpu skacze do 50%. Gdy uruchomię ją ponownie i znowu ją wyłączę zużycie skacze do 100%! A w procesach pojawiają się trzy firefox.exe. Z czego dwa mają po 50%, a trzeci 0-10% tak jak powinno. Dodam jeszcze, że jak włączę ją pierwszy raz, to gdy ją używam wszystko jest jak trzeba, a gdy zamknę to skacze. Muszę ręcznie wyłączać procesy, a to mnie powoli doprowadza do szału. Próbowałem zainstalować starsze wersje, ale to nic nie zmieniło.

post-31770-1246889371_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ty tak masz u mnie FF 3.5 zżerał dzisiaj 130 000 K pamięci procka ;/

Spoko, że masz tyle pamięci w CPU ;)

Jest to wina jakiegoś dodatka, nie wiem jakiego ale miałem tak, wyłączanie ff przez 3 króli było standardem:] Wiec jaki masz dodatki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F. 3.5 jest szybki ale płacisz za to cene, ma on wbudowane kilka pierdół które zwalniają procka i ram. Taka mała nienażarta świnia, mozilla dodała cos takiego że plug inów już nie trzeba instalowac. W każym razie tak pisali na stronie i firefox 3.5 ma też własy odtwarzacz do filmów w razie braku jakichś dodatków. Z tego co wiem nie da się zniwelować pamięciożerności 3.5. Zainstaluj sobie google chrome, on taki ubogi to może będzie mało pamięci jadł. Ale nie wiem bo nie sprawdzałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...