Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BigDaddy

Crossfire

Polecane posty

Hej!

Jestem 13'letnim czytelnikiem CD-A więc pewnie dla większości jestem pewnie każualem (szacun i prawa autorskie należą się gemowi). Ponieważ zamierzam kupić sobie nową kartę graf w cenie do 450zł powinienem się trochę zapoznać w temacie i dowiedzieć się czym się różni SLI od CF (oprócz nazwy i producentów technologi)Jestem fanem Radeonów(pozdrawiam wszystkich "radeonowców")

ale w ostateczności mogę przerzucić się (niestety...chlip...) na GF. Stąd też moje pytanie czy w CF'ie można najpierw kupić sobie jedną kartę graf. a później dokupić drugą (przy odpowiedniej płycie głównej) tak jak w SLI? Proszę o wyrozumiałość (to mój pierwszy post/temat) i grzeczną odpowiedź na moje pytanie(zapraszam redaktorów CD-A do wspólnej dyskusji :thumbsup: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia ja mam wg. CD-A słabego phenoma x3 8450 z 2.1 ghz na pokładzie i zamierzałem wymienić swego radka 3650 na 3850 i później dokupić drugiego i śmigać w GTA 4 na max detalach ale nie wiem czy by mój komp to pociągnął :confused: :confused: :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

jak chcesz się pchać w cf to 4770 najlepiej wypadł-niestety teraz jest równy radkowi 4850 w większości sklepów.bierz radka 4850 nowszy do tego gf9800GTX będzie się bardzo dobrze spisywał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...