Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vilo

Call of Jurez 1 - czy powinna się wieszać ?

Polecane posty

Witam !

Otóż dostałem dzisiaj nowy komputer, zainstalowałem sterowniki do karty graficznej, instaluje Call of Jurez ( to z płyty CDA), ustawiam wszystko na maksa, dochodze do skarpy tóż na początku gru. Pokazuje się intro tego miasteczka, i się strasznie wiesza. Tak zawsze jest czy coś jest nie tak z kompem. Sprzęt :

- karta graficzna GeForce 9800 GT

- AMD phenom 9650- quad core procesor

- 4 gb ram

Aha i jak jestem w miasteczku to mało, sporadycznie ( ale jednak) się wiesza. Może to wina rozdzielczości choć wątpię 1920x1080

Dzięki za pomoc z góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinna się wieszać. Może spróbuj zdefragmentować dysk. Czasem pomaga. Bo raczej nie nagrzewa się komp na tej grze. Ale na wszelki wypadek możesz sprawdzić. Ew coś z zasilaczek może być ale skoro to nowy komp to nic mu nie powinno dolegać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz mam 450W, a defragmentacja raczej nie potrzebna jeżeli miałem komputer i był zainstalowany od razu xp. Może na innej grze sprawdzę bo jednak mi się tnie jak jestem w mieście ten Call of Jurez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz musowo do wymiany, to co masz teraz w budzie to taka swoista bomba zegarowa która tylko czeka ażeby w najmniej oczekiwanym momencie zrobić be. Wymień go jak najszybciej np na szefa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wina rozdzielczości 1920x1080

Prawda

... a zasilacz i tak do wymiany ;-)

Panowie: jak zasilacz "nie wyrabia" to minimalne zacięcia w grze są najmniejszym i najrzadziej występującym problemem. Przeważnie po prostu resetuje kompa, albo zawiesza "na sztywno". Bardzo rzadko zdarza się żeby VPU Recover (czy inny tego typu strażnik) "odwiesił" sterownik ekranu nie wysyłając przy tym komunikatu, więc nie obwiniajcie zasilacza o każde zacinki w grze, szczególnie jeśli nie ma innych objawów. No może poza zasilaczami z czołówki czarnej listy, one są z urzędu do odstrzału ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czasami ta karta graficzna nie powinna " udźwignąć " takiej rozdzielczości ?

Niestety 9800GT raczej nie był stworzony do takich rozdziałek to tak naprawdę 8800GT. Szczególnie iż CoJ nieco wymaga od sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...