Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wojteq1st

Nowe sterowniki graficzne = brak neta ?!

Polecane posty

Pomocy!

Dziwna sprawa mi się dzisiaj wydarzyła. Zainstalowałem sobie najnowsze sterowniki do karty graficznej, uruchomiłem ponownie komputer, po czym ten wywalił mi komunikaty o tym, że znaleziono nowe sprzęty:

- inne urządzenia typu mostek pci

- kontroler magistrali zarządzania systemem

- kontroler pamięci pci

Przy tym nie mogę się połączyć z siecią (przed instalacją wszystko oczywiście śmigało). Kartę sieciową mam zintegrowaną z płytą główną. Macie jakąś radę ? Instalacja sterowników do płyty głównej załatwi sprawę ? Problem w tym, że nie mam do niej płytki (ale chyba nie powinno być problemów ze ściągnięciem ich z neta?). Pomóżcie proszę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobo wiem tyle, że Gigabyte jakiś, nie sprecyzuję w tym momencie. Sterowniki najnowsze do nvidii 7300gt. Spróbuję w takim razie wgrać poprzednie, ale czy możliwe jest, aby sterowniki od grafy spowodowały zanik jakichś sterów do sieciówki? Nie znam się, jestem komputerowym noobem, ale kto pyta nie błądzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Instalowanie najnowszych driverów robionych pod rodzine 2X0GTX do leciwego 7300 jest troszke głupim pomysłem ;)

2. Jak sam piszesz stłąo się coś dziwnego

, po czym ten wywalił mi komunikaty o tym, że znaleziono nowe sprzęty:

- inne urządzenia typu mostek pci

- kontroler magistrali zarządzania systemem

- kontroler pamięci pci

Podejrzewam, że usunąłeś stare ręcznie dając usuń sterownik nVIDIA, ale że masz chipset nForce X usunęły się i jego sterowniki, więc podaj model płyty ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie no, wybrałem z listy serię 7. i takie też sterowniki zainstalowałem.

2. I tak, usunąłem ręcznie stare stery, wedle zaleceń ze stronki nvidii ("przed instalacją usuń wszystkie sterowniki nvidia", coś w ten deseń). Model płyty podam dopiero jutro, dzisiaj nie mam takiej możliwości :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...