Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

proud

Windows 7 Black Screen

Polecane posty

Witam,

Mam nadzieję, że nie było jeszcze takiego tematu, ale sprawdzałem i nic nie znalazłem. Jak jednak był to z góry przepraszam.

Teraz wracając do tematu. Windows 7 działał dobrze i nic nie zapowiadało, że to się zmieni, aż tu po uruchomieniu zamiast pulpitu zobaczyłem folder "Moje Dokumenty", a po zamknięciu/zminimalizowaniu tylko czarn ekran z białym napisem "Windows 7 Build 7100". Żadnej ikonki, reakcji na prawy klik myszki, ramek, nic... Na dodatek jeśli zamknę "startowy folder" to muszę restartować komputer żeby cokolwiek zrobić. Próbowałem już przywracania systemu, oraz zmiany rozdzielczości, kompozycji itp. pulpitu, ale nic to nie dało.

Tu jeszcze konfig mojego kompa:

Core2Duo E4600

2GB DDRII 800

GF 8800GT

Jeśli ktoś byłby w stanie pomóc mi w rozwiązaniu problemu to bardzo proszę.

Pozdrawiam!

Załączam jeszcze screeny. Pierwszy pokazuje widok po uruchomieniu, a drugi gdy zminimalizuję wszystko.

pouruchomieniu.jpg

pozminimalizowaniu.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tryb awaryjny, a więc możliwe, że coś nie tak z systemem (krótko: z lekka się posypał).

Przeskanuj antywirusem, jeśli możesz, ew. jeśli nie, to od tego są dystrybucje linuksa live CD (darmowe - mieści się na płytce CD) i wówczas skanujesz Kaspersky online http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html

Mój błąd. Jak robiłem screeny to miałem uruchomione "Safe Mode" z obsługą internetu bo próbowałem ściągnąć najnowsze sterowniki od nvidii (to jednak nic nie dało), ale przy normalnym uruchomieniu jest tak samo, tylko bez tych wszystkich "białych napisików" po bokach, tylko pozostaje wówczas w lewym dolnym rogu "Windows 7 Evaluation Copy Build 7100".

Pozdrawiam

EDIT: Proszę o zamknięcie tematu. Wybrałem już jakiś czas temu opcję ponownego sformatowania, więc temat i tak jest już nieaktualny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...