Skocz do zawartości

Program do nagrywania tego co się dzieje na pulpicie

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
19 odpowiedzi na ten temat

Mysz13

Mysz13

Ork

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 52 postów
witam szukam programu do nagrania tego co się robi na komputerze dokładniej w grze lecz np. w camstudio obraz miga itp.  jakie programy są używane aby nagrać akcje z gry tak jak na youtube zna ktoś tai program?

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

MathRaven27

MathRaven27

Atomowy Gandhi

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2600 postów
Yyy, program do filmików? Choćby Fraps, albo jedna z funkcji Xfire. Oba powinny byc na jakiejś stronie np. dobreprogramy.pl

Edytowany przez MathRaven27, 01 lipiec 2009 - 12:15.

Zepsuli! :CCC

Mysz13

Mysz13

Ork

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 52 postów
no tak fraps ale czego na youtube gdy dodaje 522mb filmiku (limit 1gb) to wyskakuje błąd że nie może skonwertować filmu jakość jest dobra

pafflick

pafflick

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 495 postów
A czy może zna ktoś jakiś program, który umożliwiałby nagrywanie tego co się dzieje na ekranie, ale pod naszą nieobecność? Tzn. nie ma nas w domu, ktoś włącza nasz komputer, a my potem sprawdzamy co on tam robił. Będę wdzięczny za pomoc w znalezieniu takiego "szpiega"... thumbsup.gif

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

Chesus

Chesus

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 179 postów

Raczej nie ma takiego programu. Żeby coś nagrać najpierw trzeba to włączyć a poza tym nie wiem jaki byś musiał mieć dysk aby taki filmik zmieścić happy.gif Co do gier to w jakości oczywiście Fraps wygrywa ale niestety filmiki zajmują bardzo dużo miejsca. Ja zawsze używałem Game Cam happy.gif
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11%, wklej to do podpisu

barry06

barry06

Hobbit

• Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów
CYTAT(Mysz13 @ śro, 01 lip 2009 - 13:19)
no tak fraps ale czego na youtube gdy dodaje 522mb filmiku (limit 1gb) to wyskakuje błąd że nie może skonwertować filmu jakość jest dobra

ponieważ fraps ma swój własny kodek avi, więc najpierw musisz filmik skonwertować na kompie (np. do *.avi, ale kodekiem Xvid)

Asus P5Q-PRO * C2D E8400 @ 3,60 GHz * GeForce GTX 260 * RAM 6GB 800 MHz * HDD Seagate 500 GB (32MB cache) * Creative X-Fi Xtreme Gamer * Creative HS-800 Fatal1ty Gaming * Logitech Media Keyboard * Logitech MX518 * Windows 7 x64 *

pafflick

pafflick

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 495 postów
CYTAT(Chesus @ śro, 01 lip 2009 - 13:41)
Raczej nie ma takiego programu. Żeby coś nagrać najpierw trzeba to włączyć a poza tym nie wiem jaki byś musiał mieć dysk aby taki filmik zmieścić happy.gif Co do gier to w jakości oczywiście Fraps wygrywa ale niestety filmiki zajmują bardzo dużo miejsca. Ja zawsze używałem Game Cam happy.gif

No fakt, ale chodzi mi o nagrywanie raczej krótkich "filmików"...  wink.gif Program możnaby wrzucić np. do autostartu, ale chodzi o to, żeby po odpaleniu programu zaczął on automatycznie nagrywać.

Gofer

Gofer

Różowy Jednorożec

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7376 postów
Wątpię, żeby było coś takiego, paff.

Autorze tematu, sprawdź Hypercam. Kiedyś używałem i byłem zadowolony.

pafflick

pafflick

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 495 postów
Aplikacja sieciowa LogMeIn ma opcję nagrywania do pliku wszystkiego co się dzieje, ale komputer musi być podłączony do sieci, no i ja muszę uzyskać do niego dostęp z drugiego kompa w sieci. I szukam właśnie czegoś takiego, co by to robiło, gdy ja tego zrobić nie mogę... smile.gif

Edytowany przez pafflick, 01 lipiec 2009 - 15:46.

Blackhand

Blackhand

2716057

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3171 postów
pafflick
Kiedyś spotkałem się z programem Omniquad Desktop Surveillance, podejrzewam, że jest tym, czego szukasz, ale jest jeden haczyk - program jest płatny.

Zapraszam do mojego sklepiku
gry, stare CDA, kieszeń na HDD, film oraz różne inne cuda Dodany obrazek
(ostatnia aktualizacja - 08.05.2013)

Kupię gry, płyty CD z muzyką i inne >KLIK<
(ostatnia aktualizacja - 16.07.2014)

"When we remember we are all mad, the mysteries disappear and life stands explained."

Mark Twain

solder

solder

Hobbit

• Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
pafflick
Nie wiem czy jest program do nagrywania filmików tego co dzieje się na kompie ale wiem że jest taki który robi Print screeny :)

Eart

Eart

Krasnolud

• Odrzutki
  • PipPipPipPip
  • 205 postów
CYTAT
A czy może zna ktoś jakiś program, który umożliwiałby nagrywanie tego co się dzieje na ekranie, ale pod naszą nieobecność? Tzn. nie ma nas w domu, ktoś włącza nasz komputer, a my potem sprawdzamy co on tam robił. Będę wdzięczny za pomoc w znalezieniu takiego "szpiega"...
Napewno takie coś jest, podejrzewam że będzie to coś na zasadzie zaplanowanego zadania. W sumie to nie trudne do zrobienia, tylko nie wiem czy dało by się zrobić tak żeby ten co włącza komputer nie widział tego co się dzieje. Ale jak poszperasz to napewno znajdziesz takie coś.
I LEFT MY FINGER FROM THE TRIGGER AND THERE WAS AN OVER......

pafflick

pafflick

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 495 postów
CYTAT(Blackhand @ śro, 01 lip 2009 - 18:03)
pafflick
Kiedyś spotkałem się z programem Omniquad Desktop Surveillance, podejrzewam, że jest tym, czego szukasz, ale jest jeden haczyk - program jest płatny.

Blackhand - thanks.gif wersja 30-dniowa mi całkowicie wystarczy. Jest tam opcja robienia zrzutów ekranu co jakiś czas, a to w sumie chyba jednak lepsze, niż film. thumbsup.gif

NewHunter7

NewHunter7

Elf

• Odrzutki
  • PipPipPipPipPipPip
  • 700 postów
Polecam program "mini monitoring", robi zrzuty ekranu (nawet co 1 sekunde). Jest też wyposarzony w keylogger (zapisuje wszystkie znaki nciskane na klawiaturze).

Lukasz8

Lukasz8

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 165 postów
hmm... taki program był w PC Format 6/2008
KeyProwler 3.2.1
CYTAT
Rejestrowanie zawartości ekranu, wpisywanego tekstu, uruchamianych aplikacji, automatyczne generowanie raportów i wysyłanie ich na wskazany adres e-mail

może znajdziesz na allegro
Everybody do the Bender!

kebabKILLA

kebabKILLA

Ork

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 91 postów
Jest też program AppsTraka. Jego wersja demonstracyjna była kiedyś bodajże na Niezbędniku.

"Wersja demonstracyjna programu umożliwiającego śledzenie pracy innych osób na komputerze oraz blokowanie dostępu do wybranych aplikacji."

Strona domowa: http://appstraka.hypermart.net/
A tu wersja demo: http://www.ksgry.pl/ftp/pobierz.asp?Plik=1220
Płyta główna: ASRock P67 Pro3 (B3)
Procesor: Intel Core i5 2500K 3.30GHz
Karta graficzna: Gigabyte ATI Radeon 7850 OC
Zasilacz: OCZ ZT Series 550W
Pamięć RAM: Goodram DDR3 4GB 1333MHz CL9
System operacyjny: Windows 7 Ultimate 64 bit

rylomen2

rylomen2

Hobbit

• Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów
mi fraps tylko na Viscie działa a xfire nie widzi niektórych starszych gier i mam problem jakby ktoś mógł powiedzieć byłbym wdzięczny.

tomi446

tomi446

Goblin

• Forumowicze
  • PipPip
  • 31 postów
Hyper cam a jak nie to GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGLE

Edytowany przez tomi446, 21 lipiec 2009 - 12:47.

DarkShadowMW

DarkShadowMW

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów
"Surowe" pliki wyjściowe Frapsa rzeczywiście sporo zajmują, ale od czego dobry konwerter. Polecam AnyVideo Converter. A do nagrywania pulpitu, to popieram kolegę o wypowiedź wyżej - CamStudio.

Edytowany przez DarkShadowMW, 21 lipiec 2009 - 12:48.

"Z Patrycjuszem zawsze tak wygląda, pomyślał z goryczą. Człowiek przychodzi do niego z całkowicie uza­sadnioną skargą, a potem wycofuje się tyłem, w ukłonach, z ulgą, że w ogóle może stąd wyjść. Trzeba oddać Patrycjuszowi sprawiedliwość, stwierdził niechętnie. Bo jeśli nie, wyśle ludzi, którzy sami ją wezmą."

rylomen2

rylomen2

Hobbit

• Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów
o gameplaye mi chodziło bo zrzuty z pulpitu to mi niepotrzebne są

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników