Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KubaFornal1992

Poszarpane krawędzie (w każdym obrazku)

Polecane posty

Ostatnio zauważyłem, że mam poszarpane krawędzie cieni i obiektów w każdej grze, czasami mam też wrażenie że niektóre krawędzie w swoisty sposób "migają", kiedy się poruszam (akurat to da sie wyjaśnić np. złymi sterami do karty graficznej) ale krawędzie są poszarpane także w obrazkach oglądanych np. w przeglądarce internetowej. :dry:

Co jest nie tak? :huh: Ostatnio zainstalowałem najnowsze sterowniki (nVidia GeForce 9600GT), czy one mogą być przyczyną problemów?

Na początku było wszystko dobrze ale zaczęło się chyba od zainstalowania sterowników - tak sądzę. Odinstalowałem więc swego czasu te najnowsze i zainstalowałem sterowniki z płyty dołączonej do karty - to też nie pomogło.

Więc gdzie leży problem? Coś z kartą jest nie tak, czy mam dalej próbować inne wersje sterowników ? :confused:

PS. Wiem, że to może wydawać się dziwne ale czy może to mieć związek z tym, że podczas testu dx diag wykonywanego z ekranu powitalnego Battlefield 2 (bo kiedy robilem dx diag normalnie to nie poakzywał błędów) a mianowice wybralem opcje "konfiguracja sprzętowa" z menu, wszedłem w zakładkę sieć - pokazały się 4 błędy typu "Dostawca usługi.... DirectPlay8 - Error" - były to pliki z rozszerzeniem dpnet.dll - być może to dowodzi jakichś problemów z moim directX em bo toby tez tlumaczylo dlaczego nie moge sie podlaczyć do zadnej gry siecziowej bo mam kosmicznie wielkiego ping'a :/ mimo, że mam 2GB/s.

Co prawda jak teraz sprawdzam dxdiag'a to mowi mi już że nie ma żadnych błędów, że wszystko OK ale problem z internetem jest nie tylko z sieciówkami ale także z przesyłem danych - np. ściągam jakiś plik i to wygląda tak - sciąga sciąga, nagle zatrzymuje sie na pare sekund czasami ponad godzine :/, potem siąga dalej ..pff a jak chce sobie wyświetlić jakiś obrazek z netu to najpierw pisze, że błąd z wyświetleniem potem czekam troche i sie ładuje no ale nie wygla to na 2GB/s :/

*

wiem, że ten dop[isek bardziej pasuje do działu internet i sieci ale w moim przypadku myślę , że może być dowowdem za złe działanie directX'a a w efekcie ze directX byłby wadliwy to może dało by się wyjaśnic tak te nieszczęsne krawędzie

PS2. Na drygim komputerze internet podobno działa dobrze - komputer rodziców - nie skarżą się na żadne problemy więc to nie wina dostawcy internetu tylko coś z moim kompem.

Proszę o odpowiedź :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...