Skocz do zawartości
Kallos18

Rozwiązany: Problem z wyłączającymi się grami

Polecane posty

Cześć, 

piszę niejako w akcie desperacji, bo już nie wiem jak jeszcze mogę rozwiązać ten problem. Prawie wszystkie gry, które uruchomię po kilku minutach działania wyłączają się. Nie ma żadnego komunikatu o błędzie (z jednym wyjątkiem) ani innych problemów. Przy niektórych produkcjach, zaraz po wyłączeniu się gry, otwiera się okno zarządzania dyskiem D (HDD), co już w ogóle mnie zbija z tropu, jeśli chodzi o zdiagnozowanie problemu. Problemy występują w najróżniejszych grach: GTA V, Far Cry 5, Diablo III, Divinity Original Sin, SWTOR, Kingdom Come, Outer Worlds, czyli zarówno tych trochę wymagających od komputera, po takie, które bez problemu powinny działać. Tak naprawdę kłopotu nie mam wyłącznie z grami Paradoxu, których wymagania graficzne są raczej znikome. Wcześniej mówiłem o jednym wyjątku, jest nim Diablo III, po którego graniu ok. 10 minut gra też się wyłącza, ale z widocznym błędem o wykryciu "uszkodzonych danych" 

Dodatkowo, korzystam z programu GeForce Experience, nie wiem czy to normalne czy nie, ale przynajmniej raz w tygodniu program informuje mnie o nieaktualnych sterownikach do karty graficznej, które jednak po ściągnięciu i zainstalowaniu działają normalnie (według programu Nvidii). 

Jestem po przeinstalowywaniu sterowników i formacie obu dysków. Problem nadal występuje. Bardzo proszę o pomoc. 

 

Windows 10 Home 64 bit

Intel Core i5-7400 CPU 3 GHz

8 GB RAM 

GF GTX 1050 Ti (wersja sterownika 445.75)

Dwa dyski twarde, SSD z Windowsem i HDD 1TB (D) 

 

Pozdrawiam!

 

diablo błąd.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...