Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orthomyxovirus

The best App EVER!

Polecane posty

Temat podobny do tego co z grami z tym że tutaj chodzi o aplikacje. A więc iż jestem autorem tematu to zacznę.

1. Google maps na symbiana - Mapa jest naprawdę dokładna, choć brakuje jej jeszcze trochę to naprawdę jest pomocna. Jedyne co zauważyłem że niektóre trasy nie istnieją już (np. w moim rodzinnym mieście kolej została zamknięta kiedy miałem 3-4latka a na mapie jest widoczna) ale świetnie się spisuje jako pomoc podczas wycieczek rowerowych :)

2. Unity Iphone - Ten program powinien zając u mnie również pierwsze miejsce. Jest to jedyny Dev Kit na Iphona dzięki któremu można na owy telefon tworzyć gry i gdy ten jest podłączony robić podglądy na nim bez potrzeby instalacji po prostu tworzysz klikasz play i sprawdzasz na telefonie, program naprawdę sweet wykorzystuje wszystkie nowinki techniczne i dusi telefon do oporu

3. Gmail - tego nie trzeba tłumaczyć :D

a jakie są wasze typy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GMail(java) - wiadomo

Palringo(s60) - genialny klient gg, którego używam już nawet zamiast gg w pc. Jedyną jego wadą jest to, że czasem wyłączają serwer własnego IMa i z gg wtedy też połączyć się nie da.

Dzienniczek ucznia 3(s60) - program dzięki któremu można spokojnie kontrolować szkolne życie.

Opera Mini(java) i Skyfire(s60) - patrz niedawno założony temat o przeglądarkach.

NSysInfo(s60) - taki everest w wersji na nokie.

Screenshot(s60) - wiadomo.

Dużo tego jeszcze jest, ale do tytułu króla proponuje dzienniczek ucznia. Dzięki niemu miałem sporo wyższą średnia, bo wiedziałem o sprawdzianach i pracach domowych xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

java:

1. Opera Mini - najlepsza przeglądarka na javie, nie ma z nią żadnych problemów, ładnie wczytuje strony i można by tak wymieniać i wymieniać, zdecydowanmie 1.miejsce u mnie

2. Gmail - tak jak ktoś napisał - wiadomo dlaczego

3. Wordmax 2 - słownik j. angielskiego zawsze się do czegoś przyda

symbian s60:

1. SmartMovie - świetny odtwarzacz filmów

2. Handy Blacklist - blokowanie połączeń przychodzących

3. Kaspersky Mobile Security - wiadomo, antywirus

Jeszcze kilka aplikacji powinno się tu znaleźć, ale chyba najlepsze wybrałem z tych co mam...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-plore - bardzo dobry menadżer plików

Jbak Taskman - świetny i rozbudowany menadżer zadań

Smart Movie - Odtwarzacz filmów

ROM Patcher - modyfikacje oprogramowania :D

MC Guider - GPS

Tyle z aplikacji symbian ;) a z javy ciężko coś wybrać,

na k800i nie mogłem się obejść bez Torcha - latarka na ten telefon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z góry jest bezsensu. Aplikacje to szerokie pojęcie. Nie można porównywać np. Google Maps i JbTaskmana, bo to 2 zupełnie różniące się od siebie aplikacje. Co innego, gdybyś powiedział np. "Ulubiony menedżer plików".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymienionych już programów dorzuciłbym jeszcze:

Mobipocket Reader - znakomity program do czytania ebooków; zwraca uwagę mnogością opcji konfiguracyjnych takich jak zmiana wielkości czcionki, koloru tła czy wielkości marginesów. Zawiera też dodatkowe oprogramowanie przeznaczone do zainstalowania na PC, które umożliwia bardzo intuicyjne konwertowanie różnych rodzajów plików (od .doc po .pdf) do formatu używanego przez Mobi Readera. Wszystko (łącznie z wysłaniem gotowego pliku na komórkę) sprowadza się do kilku kliknięć. A wszystko to za darmo!

FreeTimeSync - prosty programik dający możliwość synchronizacji czasu w telefonie poprzez internet, sms a nawet GPS (jeśli tylko telefon jest weń wyposażony).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie korzystam głównie z Gagabox - odtwarzacz stacji radiowych za pośrednictwem internetu. Ma sporą bazę stacji. 30 dni za darmo, potem trzeba płacić, ale nie wychodzi dużo. No i przed instalacją trzeba sprawdzić na stronie kompatybilność z modelem telefonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centurion - bardzo dobry menadżer plików, ma wiele funkcji (kopiuj, wytnij), pozwala na słuchanie muzyki, oglądanie filmów, wyświetlanie obrazów i wiele innych rzeczy

KDplayer - dobry player muzyki i filmów z możliwością zmiany skina i wgrywania kodeków. na dodatek darmowy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...