Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Baroso

Pure

Polecane posty

Pure to gra, w której jeździmy quadem. Głownie chodzi w niej o to, aby zrobić jak najwięcej tricków i combosów, a przy tym dobrze się bawić. :tongue:

Swój pojazd możemy przebudowywać na różne sposoby: od poszczególnych części po kolory.

Mamy do wyboru 3 rodzaje jazdy. Zanim rozpoczniemy jazdę, trzeba wybrać quad, który nadaje się najlepiej do poszczególnych trybów jazdy. Są nimi:

Wyścig - kto pierwszy ten lepszy. Najlepiej jechać quadem, który ma najwięcej punktów kierowania jak i przyśpieszenia. Można też zainwestować w prędkość maksymalną.

Sprint - to samo co w wyścigu, ale odpuszczamy sobie prędkość maks. Nie będzie czasu na rozpędzanie się(częste skręty).

No i mój ulubiony tryb:

Freestyle: - tu najlepiej sprawdzi się dopalanie a w szczególniści punkty przeznaczone na triki.

W tym trybie nie wygra ten kto jako pierwszy dotrze na metę, ale ten co uzbiera jak największą ilość punktów za wykonane triki i combosy.

W grze mamy 3 grupy wykonywanych trików:

triki podstawowe, zaawansowane i profesjonalne. Oczywiście za profesjonalne dochodzi nam najwięcej punktów, ale ciężko jest ustać taki skok.

Możemy również trafić na TRIK SPECJALNY. Jest najtrudniejszy do wykonania ale i najbardziej efektowny.

Gra ma w sobie to ,,coś" i daje kopa.

Chciałbym, abyście w odpowiedziach podawali również swoje rekordy fristajlowe. Mój osobisty to Glamis: 127260 punktów.

rekord

Proszę również o linki do fotek. Ot napisać każdy może. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej grze podoba mi się tworzenie swojego pojazdu na początek z dostępnych części. Co mnie boli? Nie wiem dlaczego nie wykrywa mi gier sieciowych. Tak jakby nie było żadnej dostępnej gry, nikt w to nie grał przez neta.

Ładna grafika. Triki ciekawe, jednak po pewny czasie się nudzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest przednia.Świetnie mi się w nią grało,a jeszcze lepiej jak obaliłem jak robi się najlepsze triki któer poprostu powodują opad szczęki.Do tego dodać trzeba bardzo ładną grafikę,niezłe audio i tę wciągającą moc budowania własnego quada.Multi też trzeba pochwalić bo tam dopiero jest fun zabawa.Co do rekordów:również mapa Glamis i wynik:99430.Długie czasy ładowania wpieniały mnie na początku ale potem jakoś się przyzwyczaiłem.Gdybym miał wystawić ocene to byłaby to dziewiątka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow nareszcie temat o Pure! Myślałem, że na forum CDA nikt w to nie gra :cool: . Przeszedłem już gierkę na moim starym geforce'ie 8500 :) teraz mam zamiar zacząć grą na geforce'ie 9800, tym razem na full detalach :) Pure to jedna z moich ulubionych gier, jest po prostu świetna! I znów będę ostro pocinał :starwars:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taakk Pure to jest to :D

Gram na PC, ale na podłączonym padzie, bo jest o wiele łatwiej wszystko ogarnąć (Pad Xboxowy ;])..

Jeśli ktoś nie lubi non stop się ścigać to dobrą rzeczą jest "trening"... tam można zwiedzać trasy do woli...

Tuning quada też jest w miarę przyzwoity, choć widać tutaj prawie same amerykańskie marki :/ Ale i tak bardzo dobry pomysł..

Mogliby wykupić jakieś licencje od np. Yamahy,Suzuki, Kawasaki, KTMa czy Bombardiera na same pojazdy.. Mi fajnie by się jeździło np. Yamahą Raptor :P

Ogólnie gierka bardzo dobra i nie żałuje ani grosza wydanego na tą grę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w tej grze nie ma otwartego swiata... Poprostu przeskakujemy z wysciugu na wyscig...

Ale ta gra dodaje baaaardzzzooo duzo adrenaliny i emocji.... Jak dla mnie to jedna z lepszych gier.... Oczywiscie, niektorzy powiedza ze po 1h zaczyna nudzi ale jest to fajne odstresowanie od codziennosci. Minusem tej produkcji sa długie wczytywanie kolejnych poziomow i o wiele lepiej gra sie na padzie niz na klawiaturze. Łatwiej robi sie combo i najlepsze tricki.

Bardzo Polecam za mega grywalnosc i piekna grafike ... A uczucie gdy juz myslisz ze rozbijesz sie o ziemie po mega trudnym tricku,a jednak sie utrzymujesz- bezcenne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robienie najlepszych trików nie tylko na padzie ale i na klawiaturze to nie problem. Po prostu trzeba mieć dobre ustawienie sterowania. Najlepsze jakie znalazłem jest na youtube. Wpiszcie sobie -poradnik pure- i klikacie w pierwszy filmik. Tam macie przy okazji poradnik jak dzięki takiemu ustawieniu robić dobre triki. Po prawej będzie ustawienie sterowania. Przy odrobinie treningu z dobrym silnikiem, będziecie spokojnie kończyć triki specjalne.

Kiedy będziecie mieć silnik klasy A, pobawcie się w freestylu w pobijanie swoich rekordów.;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co z tym multi? Zacząłem znów grę w Pure'a, no i chciałem pościgać się z innymi ludźmi, a tu nic... Zero serwerów, nie wyszukuje mi żadnej gry. Coś nie tak z moją wersja gry, czy co? Gra oczywiście jest oryginalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim razem miałęm coś koło 200 kafli, następnym razem zrobię zdjęcie. Co do gry to jest super. NA pierwszy rzut oka taka ot sobie wyścigówka itp. fajna nie?. A później zaczyna się zabawa. Budowa własnego ATV , wspinanie się po szczeblach kariery, poznawanie nowych ricków i nowych części. Dobre podkłady muzyczne oraz grafika robią z tej gry coś innego. Nie jest już to zwykła gra wyścigowa, ale gra, w której bardzo pięknie przedstawione są skoki na ATV. Moim ulubionym jest Superman aczkolwiek wszystkie są świetne. Dobra gra.. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna grafika,rozbudowana,dobra zabawa,świetne triki...

Nie wiem tylko po co studio Black Rock wykupiło licencje na orginalne qady.Mogli przeciesz zmienić trochę wygląd i było by ok bez tracenia cennych pieniędzy.Ale cóż może myśleli,że w Pura będą grać tylko prawdziwi kierowcy któży jeżdżą zawodowo i przeczytali wielką encyklopedie qadów.Całe szczęście,że my na tym nie straciliśmy ani sama gra.

Moja ocena:

8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ciekawa, ale oczekiwałem więcej. Może kiedyś świat kontynuację ujrzy. Chciałbym powiedzieć, że jedyne co według mnie wypadło lepiej niż myślałem to freestyle, bo triki można wszędzie robić (nie twierdzę, że zawsze się udają) nawet na płaszczyźnie. I tak jak mówię mam nadzieję, że ciąg dalszy nastąpi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełnej wersji sam budujesz quad'a (nawet trzy, każdy inny do trzech różnych konkurencji) :P Wybór może i nie jest za duży, ale zawsze możesz zrobić quad'a, który ci się spodoba ;) A i zabawa jest przednia. Tory też na pewno cię nie zawiodą. Dla mnie gra jak najbardziej na wielki plus!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pada i chciał bym się od was dowiedzieć jak ustawić sterowanie. Na klawiaturze było fajnie a co mówić na padzie! Czekam na szybką odpowiedź, Glamis freestyle czeka. Zawstydzają mnie te wasze rekordy. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...