Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gofer

Mobilne przeglądarki internetowe

Polecane posty

Postanowiłem zrobić mały kącik do rozmów na temat mobilnych przeglądarek internetowych. Na dobry początek mały test 7 przeglądarek, które zadziałają na każdym telefonie z S60v3.

http://forum.cdaction.pl/index.php?autocom...p;showentry=193

Zapraszam do lektury i dyskusji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teścik bardzo ciekawy, chociaż z WM też by się przydał ;) Ja na swoim Touch Pro mam IE, Opere 9.7 beta, Operę Mini i Skyfire'a. Jeśli chcę szybko coś sprawdzić włączam Mini lub Mobile (zwłaszcza że w nowej becie jest Opera Turbo), jeśli chcę coś obejrzeć włączam Skyfire (kocham ją za tego flasha), a IE nawet nie tykam, bo ślamazarne to jakieś :P Mozilla dłubie coś tam przy swoim Fenku, ale myślę że trochę jeszcze potrwa zanim coś wykminią sensownego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie posiadam żadnego urządzenia z WM, a test był robiony na własną rękę. Nikt mi go nie zlecił i nikt mi za niego nie płaci. Ale jeżeli kiedyś dorwę coś z Windowsem to zrobię aktualizację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zrobisz test Safari na iPhone? XD(NIE BIJ!!!). Według mnie(i ni tylko) jest to najlepsza mobilna przeglądarka, brak Flsha jakoś przeżyje(bez reklam da się żyć ;) ) ale za to ma zabójczy interfejs i jest świetna w obsłudze, do tego nie kastruje stron :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dodałbym do zestawienia wyniki Safari, żeby pokazać, że wcale taka świetna nie jest. Niestety tak jak w przypadku WM i Androida nie mam dostępu do odpowiedniego sprzętu, ani znajomych z takowym. Niby WM mógłbym puścić na PC na maszynie wirtualnej, ale nie będzie do zbyt wiarygodne.

Penryn - kupiłeś Operę Mobile i nie korzystasz? O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...