Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nowe rangi na forum

Polecane posty

Powoli, powolutku, przymierzamy się do zmiany nazw naszych forumowych rang, tak, by bardziej pasowały do forum pisma o grach. Zamiast Krasnoludów i Entów, chcielibyśmy mieć rangi takie, jak Pac-Man, Hitman, Gordon Freeman i Marcus Fenix. Wpisujcie swoje propozycje bohaterów, którzy mogliby zostać przez nas (i was) w ten sposób wykorzystani. Potem ułożymy ich hierarchię i zmienimy rangi. Na nowe. Czy lepsze? W tym temacie też się wypowiadajcie. Tutaj ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kim są te Pac Many, Freemany i inne? :rolleyes:

Ja tam jestem przyzwyczajony do obecnego systemu rang i najchętniej bym nic nie zmieniał. Ale z drugiej strony zmiana nie będzie dla mnie jakimś ogromnym wstrząsem, po którym nic już nie będzie jak dawniej. Na pewno nie tylko ja darzę obecne rangi nostalgią :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinniśmy pozostać przy obecnych rangach. Są bardzo dobrze wyważone, dzięki czemu na FA nie występuje tak jak na wielu innych forach nabijanie postów dla rangi. Elfy, gobliny - to istoty, które każdy zna. A gdybyśmy dali postacie z gier... w końcu nie wszyscy, którzy są na tym forum grają. Zresztą najprawdopodobniej zacznie się gadanie: "eee... tam przeciez X jest wart więcej postów niż Y". Poza tym ostatnio było bardzo dużo zmian; dajmy sobie odpocząć; w końcu "co za dużo to niezdrowo" :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO powinno sie dac mozliwosc wyboru - kazdy sam decyduje z ktorego zestawu rang korzysta. Bo mi sobiscie zbyt podoba sie obecny system, zebym chcial z niego rezygnowac. Ale moga byc osoby, ktore wola inny, i mysle, ze mozna dac im mozliwosc zmiany.

Ale zdecydowanie racje ma Spooky Albert, ze ostatnio jest od groma przemeblowan na forum. Moze niech sie troche uspokoi, zanim sie znowu zrobi rewolucje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podobają stare rangi. Po co zmieniać coś, co jest już dobre? Poza tym mam wrażenie, że większość użytkowników forum lubi fantasy. No i mają pewien urok. Jakoś niezbyt odpowiada mi bycie Pac-manem, wolę krasnoluda. Albo elfa ^^

Poza tym, jak miałaby wyglądać hierarchia? Chronologicznie? W którą stronę? A może według "kultowości"? No i jeszcze jest taki problem- bohaterów growych jest od diabła i jeszcze trochę, a stworzeń fantastycznych ciut mniej. Zaraz zrobi się nam spory tłum. I wybierzcie coś z tego..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie nie odmieniać tych imion, ponieważ nie zawsze wiem jak to napisac ;p

Na początek wrzuciłbym "Bezimienny", myśle, że nie może zabraknąć również "Lord British" oraz "Sam Fisher". Wśród forumowego spamu w mózgach mieszać powinien "Rasputin aka Ras" oraz na wszystko z góry spoglądać mógłby "Alta?r". Każde forum musi mieć i swojego macho, w tej roli odnalazł by się "Thomas Angelo", "Tommy Vercetti" lub nieco odświeżona wersja dwóch poprzednich "Niko Bellic".

Narazie to na tyle ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za zostawieniem aktualnych rang, bo po pierwsze człowiek się przez te lata przyzwyczaił (w ogóle te rangi były pierwszymi, jakie w życiu zobaczyłem na jakimś forum), po drugie powyżej pewnej liczby postów - po której można sobie ustawić samemu własną rangę - ten system i tak traci znaczenie. Z moich obserwacji wynika, że niewielu mających możliwość zmiany rangi na inną niż defaultowa tego nie robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostańmy przy tych rangach. Może te z gier byłyby fajniejsze, ale np. gdy za 200 postów jest Geralt, a za 500 postów Lara, to osobiście nie pisałbym ich, wolałbym Geralta :P

Jak najbardziej się z tym zgadzam. A poza tym weźcie pod uwagę płeć przeciwną - piszę sobie, piszę, a tu nagle pojawia się ranga "Tommy Vercetti". Osobiście nie chciałabym takiego cosia. Już lepszy ten mój człowiek ;)

I chyba niewiele jest osób na forum, które nie lubią fantastyki;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lepiej gdyby zostały obecne rangi, można ewentualnie dodać kilka dodatkowych np. pomiędzy Skalnym trollem a Elfem dać jeszcze coś przy 750 postach, (może Mroczny Elf?) i pomiędzy Smokiem a Czarnym Smokiem coś przy 7500 postach (mało oryginalne ale może Zielony albo Czerwony Smok). :turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez jestem za pozostawieniem starych. Ktos podal wczesniej przykladowy system rang. Wymienil na poczatku Bezimiennego. "Imie" to kojarzy mi sie od razu z seria Gothic i bohater tej gry dla mnie np jest bardzo zasluzana postacia (na pewno bardziej niz Tommy Vercetti). Sadze, ze w przypadku innych forumowiczow jest podobnie i nie kazdemu na danym stanowisku odpowidalaby jakas postac. Obecny system jest uniwersalny i faktycznie chyba wiekszosc uzytkownikow na forum lubi fantasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie, widze po tym temacie, ze juz sie zaczyna batalia "nabijamy posty do nastepnej rangi".

prawie w ogole odpowiedzi na temat.

Ludzie w tym temacie podajemy propozycje nazw rang, a nie glosowanie komu co sie podoba. :)

Moje propozycje to:

- Diablo, Ball, Mefisto (ktorys z tego :P)

ale jak juz wszyscy offtopuja to tez napisze, ze takie rangi sensu nie maja :P

lepsze bylo by np.

-bobas, -przedszkolak, -student, -emeryt itp. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje by po osiągnięciu następnego levelu(dobrze odmieniam?) user mógł wybrać z pośród kilku (2-3) rang. \

Od jakiegoś czasu, po przekroczeniu magicznej bariery tysiąca postów, można wpisać własną rangę, jeśli nie wiesz.

@m4t3k73

Mówisz, że to nie jest głosowanie, tylko możemy łaskawie podać własne propozycje rang? Ok, to się rehabilituję i podaję moje propozycje:

Hobbit,Goblin Ork, Krasnolud, Człowiek, Elf, Skalny troll.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...