Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KillerBee

Aero w Win 7

Polecane posty

Jaki to jest ten bajerancki sposób? Bo jeśli chcesz przełączać się miedzy oknami to robisz tak jak napisał szalass. Jak masz jakiś filmik prezentujący to, to pokaż bo tak to ja nie bardzo rozumiem o co chodzi. No może że masz na myśli pokaz slajdów w tedy otwierasz zdjęcie i naciskasz F11. Jeszcze jest ten Windows Switcher o którym pisze PenrynHD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem podobny do kolegow wyzej jednak ja Wogule nie moge ustawic intefejsu aero...

mam tylko domyslny jasnoniebieski windows 7...

moja karta graficzna to nvidia 9600 gtm

jednakze ten sam problem pojawia sie u moich kolegow, maja oni nvidia 9800 gtx oraz drugi ma jakis model 8xxx nie pamietam jaki

na forum jakim obilo mi sie o oczy ze trzeba zmienic plik w rejestrze ale nie bylo nawet jaki

wersja windowsa to 7 RC 64bit

z gory dziekuje za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo - sterowniki najnowsze są zainstalowane? Jak chodzą gry, to Aero nie ma prawa się nie włączyć. W Viście to jest: prawy klik na pulpit -> Personalizuj -> Kolor i wygląd okien -> Otwórz właściwości wyglądu klasycznego, aby... (na samym dole) i stamtąd wybieramy Windows Aero. Musi zadziałać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo - sterowniki najnowsze są zainstalowane? Jak chodzą gry, to Aero nie ma prawa się nie włączyć.

Sa najnowsze sterowniki ze strony nvidii.

gry dzialaja w tym: WoW, Wiedzmin jak i combat arms czy unreal 3

a to ze musi dzialac niestety nie zawsze dziala... ale moze sie wyjasni... niedlugo. :laugh:

sorka nie aktualne windows 7 nie sciagnal interfejsu aero z aktualizacji.

wczesniej przegladalem aktualizacje ale nie bylo aero dostepnego a potem sam sie jakos dosciagal^^

sorka ze zawracalem glowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...