Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

Moim celem na czas świąteczny miało być tworzenie tłumaczeń różnych piosenek na You Tube. Chciałbym, aby moje tłumaczenia miały takie efekty, jak w tych filmach : https://www.youtube.com/watch?time_continue=133&v=BIkeB9EE0rs&feature=emb_title

Czy w Adobe Premiere zrobię takie animacje napisów, deszcz w tle, flary w tle?  Czy będę musiał użyć Adobe After Effects? W ogóle to jestem w tym nowy, nie wiem kiedy użyć After Effect'a a kiedy Premier'a. Może mi to rozjaśnicie ? :)

Posiadam Adobe Premiere pro CC 2018 i Adobe After Effects. Jeszcze się zapytam... Lepszy Adobe Premiere czy Sony Vegas wg was?

Edytowano przez Swatro
Ort
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał taki pakiet do swobodnej dyspozycji to sam bym sprawdził. Adobe Premiere służy przede wszystkim do montażu, After Effects raczej będzie miał efekty, choć pewnie i do Premiere by coś znalazł jakieś efekty. SONY Vegas jest chyba wykupione przez Magix. Nie wiem czy Adobe Premiere jest lepsze ale na pewno bardziej popularne i jak chcesz w przyszłości gdzieś pracować w tym zakresie, to ucz się obsługi Premiere (dla mnie intuicyjny to on nie jest ale też dużo na nim nie pracowałem). Pracuję na Magix Movie Edit Pro HD i ten jest dla mnie bardziej intuicyjny, no ale już masz Adobe - nie orientowałem się w kosztach, to abonamentowe podejście że stałym dojeniem użytkownika jakoś mnie nie pociąga, to takie oduczanie poczucia że ma się jakąś własność. Jest jeszcze Camtasia Studio - chyba idealna do nauki a sądząc po pytaniach też jeszcze się uczysz. Oba przedstawione programy są płatne ale oba mają trial do testów (a w każdym razie miały jakiś czas temu). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...