Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michi93

Program do nagrywania płyt darmowy/łatny

Polecane posty

Więc jak w temacie poszukuję dobrego programu do nagrywanie płyt DVD/CD i ze skutecznością nie spadał poniżej 90%,wiem ,że w sieci jest masa różnych i jakże wspaniałych programów ale ja poszukuje jakiegoś bardzo dobrego mogę za niego zapłacić ale jak będzie darmowy to też się nie obrażę i nero odpada bo mam 8 i mnie wpienia(żeby nie było oryginalną) co polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zobaczę ale czekam a kolejne propozycje^^

@up powiedziałem że nero mnie czytamy uważnie posty,ashampo mi nie podchodzi tak samo jak alkohol

Gofer fajny ten program^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K3b, ale to niestety tylko pod systemy Unixowe. Pod Windowsa całkiem porządne są wymienione wcześniej Ashampoo oraz CDBurnerXP. Poza tym do wypalania obrazów ImgBurn. Co do Nero to moim zdaniem z wersji na wersję jest coraz gorsze, autorzy niestety skupiają się na bajerkach zamiast popracować nad stabilnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ashampoo miałem i odpada 2/5 płyt zepsute o nero nie wspomnę ile razy się wysypał a na pewno nie była to wina sprzętu.

CDBurnerXP bardzo mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDBurnerXP jest bardzo dobry, sam z niego do niedawna korzystałem. Tylko sprawdź, jak wygląda aktualnie obsługa polskich znaków w nazwach plików i folderów, u mnie (na starszych wersjach programu) po nagraniu na CD/DVD pliki z polskimi znakami stawały się nieodczytywalne (np. ż zamieniał się w odwrócony do góry nogami ?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Ashampoo i jest naprawdę OK. Wszystkie płyty nagrane bez problemu - działają.

W porównaniu do tego kombajnu jakim jest Nero (swoją drogą kolejna wersja Nero pewnie będzie wymagać 4GB miejsca na HDD i mieć wbudowany system operacyjny :woot: Bo teraz to ma chyba wbudowane wszystko poza systemem LOL) jest po prostu super - ładny, łatwy w obsłudze, bez zbędnych bajerów. Szczerze polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultra ISO. Jest co prawda płatny, ale można pobrać z Sieci wersję trial i spokojnie potestować. Program jest dostępny po polsku, i dobrze spełnia swoje funkcje. Jednym z ciekawszych ficzerów jest możliwość stworzenia i nagrania bootowalnego obrazu płyty na pamięć przenośną. Przydatne, gdy chcesz zainstalować system z pendrive'a lub karty pamięci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...