Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mikhail

Program do komunikacji Sony Ericsson z Windows 7

Polecane posty

Mam problem. Mam telefon sony ericsson w810i i windowsa 7 rc1, potrzebuje programu ktory umożliwi mi komunikacje z telefonem i użycie go jako modemu. ściągałem różne wersje se pc suite, ale żadna mi nie działa. Bardzo proszę o pomoc, nie mam w domu netu a potrzebuje go, żeby pograć w lost planet([Ciach] steam). Wiem, że najlepszym sposobem byłby powreót do windowsa xp(bo wszystko mi działało), ale 7 tak mi się podoba, że już raczej nie zmienię.

Zapoznaj się z zasadami zakładania nowych tematów i regulaminem forum. Nie klniemy, nawet używając cenzury - GFR

Do admina: sorki, zapomniałem się

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie udało mi się w ten zainstalować/uruchomić żadnej aplikacji. Muszę poczekać na kompatybilną wersję. Problem rozwiązałem instalując Pc suite na kompie brata(na xp-ku), włączyłem u niego udostępnianie internetu i połączyłem się przez LAN. Niestety, bardzo dużo mnie to kosztowało, bo steam się aktualizował i pobierał ogromne(jak na pakiety internetowe w komórce) ilości danych. Nie polecam więc łączenia się w ten sposób z internetem.

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wcale nie do zamknięcia, lecz jak najbardziej aktualny.

Jeśli chodzi o program, to śmiało można używać dołączonego oryginalnie do telefonu. Problem nie leży bowiem w aplikacji, lecz sterownikach, a zwłaszcza tych 64bit, które po prostu nie instalują się, mimo że są na płycie.

W takiej sytuacji, metodą prób i błędów, znalazłem rozwiązanie i co ciekawe, jest banalne.

Otóż kiedy podłączy się SE w trybie telefon i oczywiście nic nie zadziała, nie należy od razu się zniechęcać i go odłączać, lecz uruchomić Menadżer Urządzeń. Tam na liście będzie pełno SE z wykrzyknikami.

Należy wtedy każdy taki wykrzyknić potraktować prawym przyciskiem myszy, wybrać 'Właściwości" a następnie aktualizuj sterownik. Kiedy wyskoczy okno wyboru, trzeba wskazać, że samemu poda się lokalizację, w której znajduje się sterownik. Jako tę lokalizację należy wskazać tylko literę napędu płyty CD, a nie konkretny folder.

U mnie zadziałało i wszystko, w tym net, śmiga jak należy.

Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...