Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marekpotter

co to jest płyta główna zintegrowana z kartą graficzna ?

Polecane posty

Jeżeli ta płyta ma wejście na drugą kartę graficzną to możesz brać ale wtedy ta zintegrowana i tak nie będzie używana jeżeli włożysz drugą normalną (jest parę wyjątków), sam mam płytę ze zintegrowaną kartą i dokupioną drugą zwykła, ale tylko dlatego że innych do mojego procesora nie było. :turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z wydajnością po dołożeniu oddzielnej karty graficznej na taką płytę i wyłączeniu tej zintegrowanej? Chcę skompletować sobie kompa, ale nie gram zbyt często, więc chciałem kupić płytę ze zintegrowaną kartą graficzną. Zastanawiam się gdybym chciał sobie jednak kiedyś dokupić "normalną", to czy wybór takiej płyty głównej nie miałby złego wpływu na wydajność, tj. czy konstrukcja płyty głównej pod zintegrowaną kartę nie będzie spowalniać drugiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co jak masz kasę to od razy bierz normalną grafę nawet jak za dużo nie grasz a takie dokładanie w przyszłości może się różnie skończyć w tym sensie że będą nowsze standardy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAMsE

A ja zaznaczę, że mój były współlokator z akademika niedawno zaliczył Crysisa na płytce z chipsetem 780g. W rozdzielczości 800x600 i wszystkim na minimum grało mu się całkiem płynnie. Sam mu zaglądałem poprzez ramię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Pozatym zintegrowana karta graficzna w niczym nie przeszkadza jeśli mam drugą kartę graficzna na PCie x16, a w niektórych przypadkach jest to wręcz korzystne jak np wykorzystanie HybridCrossFire w kartach AMD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...