Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Greenday

Czarny ekran podczas gry, monitor jest ciągle włączony

Polecane posty

No więc, często gdy gram w grę pewien czas, obraz zanika.

Dokładniej: Gram sobie ładnie w battleforge, już prawie przeszedłem slavemastera, a tu nagle jebut: obraz znika. Celowo mówię że znika obraz, a nie że monitor sie wyłącza, bo monitor jest dalej włączony - tylko jest cały czarny.Z głośników dalej płynie dźwięk, choć wydaje mi się że jest to ta sama melodia ciągle. No i w każdym razie uważam, że dzieje się tak z winy zasilacza.

Mam intela Q6600

GeForce 8600 GTS 256MB

płyta główna Gigabyte GA-g33m-S2

2gb pamięci ram DDR2 na szynie 667mhz

i zasilacz jakiejś marki Enlight o mocy 300W

czy moja diagnoza problemu jest słuszna, czy może tu chodzić o coś innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie, jak pożyczysz od jakiegoś kolegi inny zasilacz i sprawdzisz na nim. Zobacz też, czy komp nie jest w środku zakurzony, może się coś przez to przegrzewać i w akcie desperacji komp wariuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ,że gra wymaga jakiś nowszym sterowników do karty graficznej , warto się upewnić. można także spróbować odpalić grę z folder gdzie się ją zaintalowało, miałem podobny problem z DevilMayCry4 ale w moim przypadku od samego wlaczenia gry obraz byl czarny w dzwiek był.

No cóż w ostateczności możesz poszperać w ustawieniach monitora poprubować różnych ustawienń.

No to tyle co ci moge doradzić w tej chwili. :ermm:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny probem :/

Mój monitor to Samsung 22" a konfig macie w sygnie..

Włączam Battleforge, pogram chwilę i ekran robi się czarny na moment, potem robi się normalny... co chwilkę się to powtarza..

Co to może być ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie to raczej wina battelfroga;p z kad wiem ? bo sam mialem taki problem.

Gra lubi sie dalej wieszac (czarny ekran ,zacinki ekranu itd.) jak np niemasz w dzwieku wlaczonej opcji low .

Lub jesli masz ustawione shadery itd .

Poczytaj sobie officialne forum gry , tam jest mnostwo tego typu problemow ,laczenie z np przyspieszona praca wiatrakow w czasie gry ,crashami systemu itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...