Skocz do zawartości
KB1

Jak odebrać na Gmailu pocztę z adresu "wp.pl" na który zarejestrowałem to konto Gmail?

Polecane posty

Przy logowaniu na Gmail za pomocą mojego adresu (co istotne, kończy się na "wp.pl") Google nie udziela mi dostępu do skrzynki pocztowej. Zamiast tego każe mi założyć nowe konto Gmail, a mój stary adres "wp.pl" ma stać się adresem drugorzędnym. Obawiam się jednak, że ten adres drugorzędny może nie być upoważniony do odbierania poczty.
Proszę o pomoc, lub potwierdzenie, czy na ów drugorzędny adres "wp.pl" będzie mogła przychodzić poczta gotowa do odebrania na Gmailu.
Przez ten problem nie mam dostępu do ważnych, unikalnych danych, byłbym więc niezmiernie wdzięczny za pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Logujesz się na własne konto gmail
2) klikasz ustawienia
3) klikasz zakładkę "Konta i importowanie"
4) w wierszu "Importuj pocztę i kontakty" klikasz "Importuj pocztę i kontakty"
5) "Krok 1. Zaloguj się na swoje inne konto e-mail" 
a) "Z jakiego konta chcesz importować?" - wpisujesz adres email innego konta pocztowego
b) "Wprowadź hasło dla ...........@wp.pl" hasło wpisujesz jedynie raz będzie szyfrowane a zapisane w chmurce
6) Potwierdzasz pełny dostęp odczytu zapisu dla gmaila
* czasami może przekierować do strony logowania innej poczty wtedy musisz się zalogować aby gmail uzyskał pełny dostęp w zależności od rodzaju dostawców usług pocztowych

Edytowano przez cali
  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Problemem było to, że zapomniałem hasła do konta wp.pl i sądziłem, że bedę mógł odebrać pocztę z adresu wp.pl na Gmailu, skoro istniało między tymi kontami połączenie. Na szczęście w końcu odgadłem to hasło :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...