Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aroneq

Problem z GF 7600GS

Polecane posty

Otóż mój problem polega na tym, że karta wyświetla obraz z takimi paskami. Jak już Winda się uruchomi (robi to rzadko na tej karcie) to obciążeniu trochę większym niż wyświetlanie pulpitu wyskakuje BSoD. Według mnie jest to wina pamięci. Mam rację? I czy cokolwiek to jest to czy da radę coś z tym zrobić? Aha, karta jest chłodzona pasywnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik zainstalowany. BSOD-a jeszcze nie uświadczyłem jednak w grach występuje coś takiego, że pojawiają się artefakty i obraz staje w miejscu. Po wciśnięciu CTRL+ALT+DEL (w sevenie wyskakuje lista możliwości: wyloguj, urochom menadżera zadań, anuluj. wciskam anuluj) i znowu wraca do gry, przez jakiś czas (kilka minut) wszystko chodzi normalnie, aż znowu robi się to samo ( uprzedzając pytania - tak instalowałem sterowniki na sevena) i pomaga znowu magiczna kombinacja CTRL+ALT+DEL. Macie jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem ten problem tylko większy bo nie chciało odpalać nawet pulpitu ani nic. musiałem co chwile cofać system z trybu awaryjnego do wcześniejszego stanu. problem pochodził z karty oraz dysk twardy padał. karta nie była taka stara bo miała zaledwie od 1 do 2 lat. ja nie chciałem ,,reanimować `` trupa więc kupiłem nowego kompa. Poprostu wymień karte a jeśli dalej będzie ten problem to kup nowy dysk dwardy. OCZYWIŚCIE NIE MUSISZ TEGO ROBIĆ, MOŻESZ ZASUGEROWAĆ SIĘ RÓWNIE RADAMI INNYCH LUB ŚCIĄGNĄĆ JAKIEŚ STEROWNIKI ALBO COŚ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...