Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Macieq

Przy uruchamianiu Visty fioletowy obraz

Polecane posty

U mnie robił się fioletowy ekran, gdy niedokładnie był podłączony kabel od monitora. Ale wtedy nie trwało to tylko 30 sek. tylko tak długo aż nie poprawiłem tego. Ale może warto sprawdzić ten "trop" :)

Ale tak jak powiedzieli przedmówcy, przydałoby się więcej informacji na ten temat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale system się ładuje w końcu, czy tak pozostaje? To naprawdę mocno by pomogło, gdybyś szczegółowo opisał problem oraz napisał jaki masz sprzęt (dokładnie).

Jeśli system się nie ładuje, to spróbuj uruchomić kompa w trybie awaryjnym, jeśli się uda, to przeskanuj kompa antywirusem. Poza tym uruchom linię komend z uprawnieniami administratora (Kliknij Start, w pole wyszukaj wpisz cmd.exe, następnie kliknij prawym przyciskiem na cmd.exe i wybierz Uruchom jako administrator), gdy pojawi się konsola wpisz w niej komendę:

sfc /scannow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączam komputer wszystko idzie normalnie do czasu kiedy wchodzę na mój profil.Pojawia się napis ?Zapraszamy? czekam chwile i ekran robi się fioletowy.Potem wszystko działa normalnie

Mój sprzęt to:

Intel Core 2 Quad Q6600

4 GB ram

NIVIDIA GeForce 8800 GTS 512

Płyta główna ASUS P5N32

Monitor LG L1953S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób skan antywirusem, być może coś siedzi (polecam darmowy skaner Dr.Web CureIt!). Do tego zaktualizuj sterowniki do karty graficznej, a jeśli te operacje nie pomogą wklej log z HijackThis. Niewykluczone, że po prostu masz za dużo rzeczy w autostarcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...