Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lenczu1993

Rozwiązany: Vista czy XP do Athlona X2 3GHz, 4GB RAM i GTX275?

Polecane posty

Z tych dwóch, to lepszym wyborem byłaby Vista i jeżeli koniecznie to musi być któryś z tych, to właśnie ją kup. Najlepszym wyjściem byłaby jednak Siódemka. Do marca 2010 za darmo, a w niczym nie ustępuje Viście, czy XP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam czekał na Windows 7 :cool: , ale lepsze od Visty jest XP jeżeli chodzi o gry... Chyba, że tak bardzo zależy ci na DX10, że możesz przeżyć awaryjność Visty. Ja bym jej nie zainstalował w życiu, sam pracuję na XP i jakoś nie narzekam (też głównie gram). Na razie może będziesz chciał tylko grać, ale jak przyjdzie do np. skonfigurowania sieci bezprzewodowej :laugh: to musiałbyś chyba jakiegoś eksperta do domu wołać xD Ja radzę ci na razie zainstalować XP lub dostępną w sieci darmową wersję Windows 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre starsze gry mogą mieć problemy na Viście 64bit, ale to naprawdę wiekowe tytuły. Ostatnio grałem w D2LoD na Viście i było ok. Faktem jest, że na starych maszynach wista rzal, ale na tej będzie ona działała dobrze. Mimo to, dalej jestem za Siódemką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij (legalnie) i zainstaluj Windowsa 7 RC (jest tak dobry, że można o nim mówić jak o pełnej, pudełkowej wersji), a po premierze kup i zmień klucz, a nie będziesz musiał dwa razy instalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...