Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hagit

Office - co z nim zrobić ?

Polecane posty

Witam kolejny raz, nawiązuję do wspomnianego wcześniej laptopa. Otóż był on kupiony w sklepie i miał zainstalowany pakiet microsoft office. Jednak po każdym włączeniu zapytuje on o kod. Nie mając żadnego kodu wyłączam to i działa. Nigdzie żadnego kodu nie mam do tego. Nie wiem co z tym zrobić szczerze mówiąc. Zdecydowałem się dziś napisać gdyż dziś go uruchomiłem po raz pierwszy w Polsce (niedawno wróciłem z "wygnania"), zdołałem napisać kilka rzeczy i "stanęło". Jak zwykle chce hasło tyle że z tą różnicą iż kiedy to wyłączam to wszystko jest nieaktywne. Czy może być takie wyjaśnienie tego iż była to jakaś półroczna wersja office ? Od kupna laptopa minęło pół roku więc by to pasowało. Ale czy jest możliwość uaktywnienia tego pakietu czy wiąże się to z wyrzuceniem duuużej sumy na kupno licencji ? Nie chodzi mi o spiratowanie tego ale o to czy mogę to jakoś uruchomić skoro było i jest zainstalowane czy sprawa wygląda tak że musiałbym kupić nowy produkt. Nie wiem czy dobrze powiedziałem o co mi chodzi ale może ktoś zrozumiał ;) Pozdrawiam serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...