Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ehazard72

Gdzie zdobyć pełne wersje z archiwalnych numerów CD-Action?

Polecane posty

Załóż temat w Targowisku, szukaj na Allegro, przeczesuj portale z ogłoszeniami (możesz też sam dać ogłoszenia, ale z doświadczenia wiem, że należy się raczej spodziewać skromnego odzewu, ludzie wolą raczej dać ogłoszenie i czekać aż się ktoś zainteresowany zakupem zgłosi niż samodzielnie wyszukiwać chętnych w kategorii "kupię").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Wielkie dzięki za pomoc. Myślałem, że mógłbym napisać do CD-Action i wysłaliby mi jakieś archiwalne numery w postaci prenumeraty. Co do OLX zobaczyłem kilka ofert, ale nie mam wątpliwości co odbioru zakupu, ponieważ nie miałbym czasu jechać np. do Krakowa po gry, ponieważ pracuje w kratke (raz mam 1 a raz 2 zmianę), no i niestety miałbym problem z transportem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2019 o 19:05, ehazard72 napisał:

nie mam wątpliwości co odbioru zakupu, ponieważ nie miałbym czasu jechać np. do Krakowa po gry, ponieważ pracuje w kratke (raz mam 1 a raz 2 zmianę), no i niestety miałbym problem z transportem.

Ale po co jechać? Zwykle można się dogadać co do wysyłki.  Nie raz kupowałem gry na olx i nie było problemów z wysyłką nawet jeśli ktoś nie pisał o takiej opcji w ogłoszeniu. Zawsze możesz też zaoferować, że dodatkowo dopłacisz za wysyłkę jeśli ci bardzo zależy na danym numerze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...