Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jjnivek

Nie działająca karta graficzna

Polecane posty

Witam.

Posiadam mały problem, a mianowicie.

Chciałbym wymienić karte graficzna, gdy włożyłem swoja nowa juz karte graficzna tam gdzie trzeba i podłaczyłem ten kabelek 6 stykowy bodajże PCI-E do karty. Niestety gdy włączam komputer nic mi sie nie pokazuje poprostu monitor nie wychwytuje obrazu. Probowalem z odinstalowaniem sterownikow ze starej karty. I wpieciu nowej ale dalej nic nie wychwytuje obrazu. Ma ktoś jakiś pomysł co może byc powodem tego ze nie wychwytuje obrazu? A moze poprostu cos zle zrobilem. W załączniku załączyłem zdjecie karty graficznej. Chciałbym jeszcze dodac ze gdy wlaczam komputer to nie wlacza sie klawiatura ani myszka.

Pozdrawiam i licze na szybka odpowiedz :)

smgktkpTURBXy81M2ZiMThkMWFjNTU5YmFjZDY2YWZhOGU3MDZjZDlhMy5qcGeSlQLNAxQAwsOVAgDNAvjCww.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem może być banalny rozdzielczość ustawiona w systemie lub podłączeniem innym kablem w monitorze musisz wybrać źródło dla typu podłączenia. Na zdjęciu masz DVI a te są różnego typu być może złącze wymaga innego kabelka. Najlepiej wejdź w bios i sprawdź jaka karta ma pierwszeństwo PCIE/PCI może przestawione jest na zintegrowane GPU trzeba zmienić. Druga sprawa to tryb awaryjny z siecią i pobierz DDU (display driver unninstaler) lub z usb załaduj. wybierz kartę Nvidia i zalecane usuwanie. Voila masz już system z nową kartą wystaczy instalacja sterowników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...