Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bustero

Komputer zwalnia, klatkuje, zacina się przy grze mało wymagającej

Polecane posty

W ostatnim czasie komputer zaczyna klatkować i totalnie spowalniać przy grze (League of Legends,więc wymagań nie musi uciągać dużych).
Przez caly czas myslalem,ze mozliwe ze to przez nową wersje teamspeaka,poniewaz zaczelo sie tak dziać po tym jak przez przypadek zaktualizowałem wersję teamspeaka.
W pewnych momentach gra zaczyna spowalniać (fpsy stabline) i słychać na teamspeaku zamiast normalnych głosów znajomych słyszę jakby wydawał je robot (czyli bardzo powoli, zniekształcony),format komputera nic z tym nie pomógł,zainstalowanie starszej wersji teamspeaka również

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MikaelDorren napisał:

Szklanych kul tu nie mamy - podziel się posiłkiem konfiguracją.

Jeden z możliwych sposobów - http://forums.euw.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=1249015

AMD Radeon R5 Graphics
AMD A9-9420 Radeon R5  3GHz
4GB RAM
Dysk SSD 120GB

Nie wiem co jeszcze napisać bo jestem totalnie zielony,jezeli chodzi o komputer - cały czas myślę,że problem tkwi w teamspeaku ponieważ bez niego gra chodzi płynnie,ale nie mam pojęcia jak sobie z tym problemem poradzić.Sprawdzę też sposób z linka,który wysłałeś i dam znać :)

/edit - wciąż problem ten sam,wyrzuca mnie z teamspeaka (timed out) i spowalnia gre 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...