Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hyena000

Laptop się zawiesza

Polecane posty

Witam, jakieś 7 miesięcy temu (nie tak dawno) zakupiłam laptop lenovo v110-15IAP, ale od kilku dni zaczął się zwieszać np. jak przeglądam jakiś film na youtube to jest dodatkowo dźwięk buczenia, ekran jest przyciemniony, na nic nie reaguje i jedynie co mi zostaje to zresetować. Ciekawe jest to, że jeżeli wykonuję jakieś działania (przeglądanie stron, użycie tabletu graficznego t.d) to wydawać się być mogło, że wszystko jest ok. Jednak jak pozostawię komputer bez ruchu, lub jak wcześniej napisałam oglądając jakieś filmy to wtedy on mi się zwiesza (nie, na pewno to nie jest wygaszenie ekranu). Jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o komputery, jedynie co potrafiłam zrobić i miałam na dzieję, że pomoże to zdjąć obudowę i wyczyścić od środka. Niby jakaś poprawa była, bo testowałam czy znowu mi się zawiesi, gdy nie będę użytkować laptopa i było w porządku, jednak znowu przeglądając filmy musiałam zrestartować. Jeżeli chodzi jeszcze o przegrzanie to czuć tylko małe ciepło w jednym miejscu (które raczej już wcześniej było). Nie mam już bladego pojęcia co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...