Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thondarr

Muzyka w Cda

Polecane posty

Chciałem poruszyć temat dodawania muzyki na cover dvd w cd action. Parę dni temu przesłuchałem te parę utworów Inscript, które dodaliście do nowego numeru. Utworki są rewelacyjne, aż dziwne jak wiele jest w Polsce naprawde fajnych zespołów, które nie mogą się wybić. Uważam że to naprawdę świetny pomysł z tymi utworami na coverze, dużo miejsca nie zajmują a dla takich garażowców może to być początek większej kariery(nigdy nie wiadomo kto akurat to przesłucha)

Mam nadzieję że nie zrezygnujecie z tego pomysłu i np na 20 urodziny zrobi się wykaz wszystkich kapel które u was "zagrały":P

Piszcie co o tym sądzicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poruszyć temat dodawania muzyki na cover dvd w cd action. Parę dni temu przesłuchałem te parę utworów Inscript, które dodaliście do nowego numeru. Utworki są rewelacyjne, aż dziwne jak wiele jest w Polsce naprawde fajnych zespołów, które nie mogą się wybić. Uważam że to naprawdę świetny pomysł z tymi utworami na coverze, dużo miejsca nie zajmują a dla takich garażowców może to być początek większej kariery(nigdy nie wiadomo kto akurat to przesłucha)

Mam nadzieję że nie zrezygnujecie z tego pomysłu i np na 20 urodziny zrobi się wykaz wszystkich kapel które u was "zagrały":P

Piszcie co o tym sądzicie.

Staramy sie promowac ciekawe a nieznane szerzej zespoly... i solistow. Za miesiac powinniscie miec muzyke instrumentalna goscia, ktory m.in. komponowal muzyke do NecroVision i DN Mass Effect.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy, aczkolwiek czy muza się podoba, to już mocno subiektywna sprawa, zależna od gustu.

Ucieszeni zapewne są też ludzie, których muzyka jest wypalana na coverkach, jak wyżej napisano.

Pytanie-propozycja: może by tak wrzucić czasem jakiś utwór z płyt opisywanych w 'magazynie prawie kulturalnym'? Chociaż tutaj, to wystarczy odwiedzić YT'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej na tak. O ile Unbreak nie za bardzo mi się spodobał, o tyle Inscript jest IMO świetny. Wydaje mi się że prędzej czy później każdy dostanie coś co mu się spodoba. Zwłaszcza jeśli będzie dawać kawałki z różnych gatunków, nie tylko rocka. Nie mniej jestem w 100% za tym pomysłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie-propozycja: może by tak wrzucić czasem jakiś utwór z płyt opisywanych w 'magazynie prawie kulturalnym'? Chociaż tutaj, to wystarczy odwiedzić YT'a.

Nie ma opcji. Juz widze zalatwianie od wielkich wytworni prawa zamieszczenia np. utworu Metalliki. Szkoda byloby na to w ogole czasu i energii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć fanem muzyki jestem to takie multitematyczne coverki nie za bardzo mi się podobają, ewentualnie jeśli CDA chciało by dodawać jakąś muzykę to mogłaby być to muzyka z gier. A dodawanie ostrzejszej muzyki to trochę nietematyczne patrząc na treść CDA...choć pewnie swoje trzy grosze dokłada do tego CormaC jako fan takich klimatów, w końcu każdy chce się dzielić swą pasja, choć nie do każdego to trafi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć fanem muzyki jestem to takie multitematyczne coverki nie za bardzo mi się podobają, ewentualnie jeśli CDA chciało by dodawać jakąś muzykę to mogłaby być to muzyka z gier. A dodawanie ostrzejszej muzyki to trochę nietematyczne patrząc na treść CDA...choć pewnie swoje trzy grosze dokłada do tego CormaC jako fan takich klimatów

Nie mam z tym nic wspolnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za dodawaniem muzyki do CD-A. Tym bardziej, że taka muzyka, jaka była dodawana do tej pory mi odpowiada. Utwory mogłyby być jednak z różnych gatunków (błagam... tylko nie techno :happy: ), a było by jeszcze lepiej. Unbreak mi się naprawdę spodobało :thumbsup: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za dodawaniem garażowych mp3 na krążek CDA. Czy można jakoś zasugerować/podesłać mp3 DOBREGO zespołu komuś z redakcji? Od razu mówię że band udzielił mi odpowiedniej zgody i błogosławieństwa.

Pisz na moj adres (cdaction@cdaction.pl)

Muzyka w CD-A hmm... jeśli nie byłby to sam metal / heavy metal itp., to czemu nie.

Bedzie dobra muzyka, ROZNA, nie ma zadnych przeciwskazan, czy "tylko metal", co zreszta zobaczycie w 07/09.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za dodawaniem muzyki do CD-A. Tym bardziej, że taka muzyka, jaka była dodawana do tej pory mi odpowiada. Utwory mogłyby być jednak z różnych gatunków (błagam... tylko nie techno :happy: ), a było by jeszcze lepiej. Unbreak mi się naprawdę spodobało :thumbsup: .

A co to jest techno kolego?? zajrzyj na 4clubbers.pl i tam nieco odsłuchaj kawałków z różnych działów. jestem za muzyka jeśli będą to różne gatunki :-P nie żebym miał coś do rocka (słucham od czasu do czasu, a parę tygodni temu byłem na Rozbujanych Betoniarach, nie mówiąc o Rajdzie PK czy Woodstocku :-P) ale przede wszystkim słucham muzyki klubowej. To co leci w polskich dyskotekach wiejskich czy radiu jest średnie jesli nie słabe, niemniej sa artyści którzy potrafią muzyką elektroniczną oddać to co ty widzisz np. w rocku. Że wspomnę tylko o klasyku: Jarre ;-) albo Vangelis, Enigma. A z innej beczki ATB - odsłuchaj sobie Trilogy, polecam też najnowszy album, generalnie lżejszy trance, chillout... coś można znaleźć i w "techno" :-P

Muzyka w CD-A hmm... jeśli nie byłby to sam metal / heavy metal itp., to czemu nie.

Racja. Trochę dyskryminacji jest w tym, iż w magazynie kulturalnym oraz generalnie w CDA promowany jest rock. tak jakby był to gatunek muzyki dla ludzi myślących...

Muzyka z gier to dobra myśl, ale wątpię by się przyjęła bo melodyjki z małych produkcji są często słabiutkie, a soundtrack z choćby NFS z powodzeniem można grać w MTV. Czyli znowu wielkie wytwórnie do głosu dochodzą...

Inicjatywa bardzo mi się podoba i czekamy na więcej :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji. Juz widze zalatwianie od wielkich wytworni prawa zamieszczenia np. utworu Metalliki. Szkoda byloby na to w ogole czasu i energii.

Heh, od razu z grubej rury, ale słusznie. Pewnie koszta też powaliłyby, chociaż na Metallikę bym nie narzekał.

Muzyka (w tle) w menu wydaje się wygodnym rozwiązaniem, ew. zawsze można by wyodrębnić sobie z płytki pliczki mp3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć fanem muzyki jestem to takie multitematyczne coverki nie za bardzo mi się podobają, ewentualnie jeśli CDA chciało by dodawać jakąś muzykę to mogłaby być to muzyka z gier.

Jestem całkowicie za. Bardziej tego spodziewałbym się po CD-Action. Myślę, że więcej ludzi zadowoli się tym, niż jednym z kilkunastu gatunków muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super jest muzyka w CD-A. Mimo tego, że jestem fanem brzmień ciężkich (spójrz na sygnaturkę) to możecie dać innym jakiegoś DJ Remol czy co innego. A co do kosztów większych brzmień (Metallica itp.) zawsze możnaby raczej dać 1 utwór na promowanie nowej CD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC mógł byś podrzucić w następnym numerze pare utworów

Nie moglbym. Nie jestem fanem oddawania efektow swojej ciezkiej pracy za darmo.

ponieważ chciałbym posłuchać twojej kapeli :wink:

www.myspace.com/ndspr - tu sa wszystkie studyjne numery w calosci, do odsluchania za darmo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...