Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fusiox17pl

Dziwne zawieszanie komputera

Polecane posty

Witam wszystkich w nowym 2019 roku. Niestety ja rok zaczynam z problemami. Otóż dziś już dwukrotnie zawiesił mi się komputer. Raz jak odeszłem na chwilkę i gdy wróciłem nic nie reagowało ani myszka ani klawiatura nie mogłem namierzyć w ogóle kursora. Uruchomiłem komputer ponownie wszedłem na yt gdy wszystko już się załadowało włączyłem piosenkę chciałem sobie skopiować adres do filmu i w tym momencie kursor zaczął wariować zmieniając się na taki jak przy pisaniu i znikając na przemian nagle zatrzymał się i nic nie mogłem zrtobić (myszką i klawiaturą) co ciekawe film jeszcze chwile leciał normalnie a następnie najpierw zatrzymał się obraz a później dźwięk zaczął się zniekształcać. Po ponownym uruchomieniu komputera sprawdziłem w dzienniku zdarzeń systemu i znalazłem coś takiego:

Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.

Błąd ten wystąpił właśnie w tych momentach gdy się komputer zawiesił.

Dodam, że dziś grałem przeszło 2h w Diablo 3 i nic kompletnie się nie działo.

Specyfikacja komputera:

Procesor AMD Phenom II x 4 955 BE 3,2 (nie podkręcany) plus chłodzenie SPC Fortris 3 HE1425 v1

Płyta główna ASUS M5A87

Ram: 8 GB Hyper x (2*2 gb +1*4gb)

Karta graficzna Radeon HD 7770 1GB od Gigabyte

Zasilacz SPC Deus G1 500 W Bronze

System Windows 7 Home Sp1 64 bit(oryginał)

Jest ktoś w stanie mi pomóc? Z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystko według instrukcji. Wczoraj wieczorem ponownie komputer się zawiesił i ponownie na przeglądarce. Tym razem zwykła strona a nie YT. Dziś po włączeniu komputera sprawdziłem dziennik zdarzeń, ale żadnych błędów tam nie było. Po napisaniu posta grałem w Diablo 3 i nic kompletnie się nie działo (około 3h grania). Jakieś inne rady?

Dziś kolejne zawieszenie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...