Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Idajos

Rozwiązany: Call of Juarez problem już na początku

Polecane posty

Mam kłopot, może mały ale uwiera.

Co należy zrobić, by w początkowej misji uciec z miasteczka? Po tym jak ogłoszono nagrodę, kryję się w uliczce za domem na prawo od saloonu i placu. Niestety drogę zagradza mi płot przez który nie mogę się przedostać. próby ucieczki prze wyrwę po jego prawej stronie nie udają się również. Czy ktoś może pomóc mi wybrnąć z tej sytuacji? Rozwiązanie jest zapewne banalne lecz nie potrafię na nie wpaść.

Pozdrawiam i z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz dziurę w płocie, to dalej powinieneś mieć drogę - jak zobaczysz przepaść to po lewej masz taką skałkę(chyba tak?) na nią zeskakujesz i biegniesz w lewo.

PS.

Jak coś pomyliłem to sory, ten epizod miałem dawno i mogę wszystkiego nie pamiętać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyskakujesz z okna to kieruj się w lewo wzdłuż płotu i na wprost będzie taki budynek. Musisz wejść za niego (w prawo) i tam będzie taka spora dziura, przez którą uciekniesz. Uważaj, będzie za Tobą pościg i przed wielką skarpą musisz skręcić w lewo.

Podobny temat:

http://forum.cdaction.pl/Rozwiazany-Call-o...-I--t41224.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz obserwować strażników z ukrycia i jak żaden na ciebie nie patrzy to po cichu pobiegnij za kolejne skrzynki. Później to samo tylko biegniesz za ten budynek i do wyrwy w płocie (musisz przez nią przejść nie ma innego wyjścia). Jak przejdziesz przez dziurę to strażnicy zaczną do ciebie strzelać więc biegnij ile sił w nogach i się nie oglądaj, a na pewno uciekniesz.

Ja też się spóźniłem :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...