Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Greenday

Battleforge, jak wydać pierwsze 3000 bfp

Polecane posty

Ten duży zestaw jest odpowiednikiem 6 boosterów w "promocyjnej cenie". To tak samo jakbyś kupił 6 pojedyńczych boosterów, można używać ich do gry itp.

Oczywiście większy zestaw jest bardziej opłacalny :). Rarity trafionych kard myślę że zależy od szczęścia. Poza tym zaoszczędzisz trochę BFP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw za 1250 bfp jest bardzo dobry, choc i tak juz wiekszosc kart sie powtorzy. Na pewno sie jednak trafia jakas fajne sztuki.

Karty z "tome" pozwola ci na miesiac grac na arenach PvP z tome_mod. Nie bedziesz mogl wtedy uzywac tych kart na mapach PvE. Wystarczy jednak wejsc w NEW (przy deckach), wybrac opcje TOME (gorny haczyk) i rozwiazac ja do normalnej postaci (disband pool).

A co do rarity.. Mi sie w tomie trafilo 6 kart RARE, jedna ULTRA RARE, koledze 6 RARE.. roznie to wiec wyglada, ale raczej sie oplaca (3 karty jakie zdobylem i nie uzywam moge sprzedac za laczna sume 1600 BFP)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocb.

Kupiłem 2 tomy, i 2 boostery. Nie trafiłem żadnego ultra rare, a najlepsza moja podwojna karta to soulshatter (rare).

I teraz jakim niby cudem w tą grę da się grać bez kupowania dodatkowych punktów? Mam 0 i praktycznie żadnej karty jaką mogę sprzedać? Help?

I powiedzcie, czy to ja jestem takim pechowcem, czy coś zrobiłem źle -.-'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie znoszę wydawania kasy na boosterki. Słabo mi się robi, kiedy z 250 bfp wydanych, zwraca mi się połowa. Przy dobrych wiatrach. Ja zdecydowanie bardziej preferuję kupowanie na aukcjach. Często można fajne okazje dorwać, no i masz tą pewność, że za te 250 bfp dostaniesz coś konkretnego, a nie kupujesz kota w worku.

Gdybym wcześniej przyuważył temat, to powiedziałbym, żebyś wbił się na bfpoints.info , przejrzał karty, które wydawałyby się fajne/przegięte i kupił wszystko na aukcjach.

BTW: Greenday -> nie mogłem dziś do PieCa dojść. Jak chcesz jakąś mapkę w pve rozpykać, to łap mnie na Juggernaucie. Nick -> Onel. W czteroosobowe mapki przydałaby się mojemu dream team jedna osoba. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat miales peszka z tymi zestawami (albo poprostu nie wiesz jeszcze, co mozna wydobyc z tych kart; wystarczy 1, 2 zestawy, reszte mozna sprzedac). Za swoje uskladalem 2 pelne kolorki samych super kart, dokupuje jedynie 500 bfp, zeby kupic juz takie naprawde na cyne ;p (Avatar of Frost i Dreadnought, drogie jak jasna cholercia).

Jezeli nie masz jakis super ultra rare, to i tak da sie zyc.. Ja przeszedlem za karty z Play4free caly screnariusz na poziomie standard i 80% na advenced. Latwiej mi szlo niz teraz, jak kupilem 1500pkt + 500 juz niedlugo ;) Nie masz wiec sie co zalamywac, zawsze cos ulozysz. Na PvP oczywiscie nie poszalejesz, ale to do szczescia potrzebne nie jest...

Fearon i reszta, rzec jasna, ze na aukcji sa karty pewne i sprawdzone, tylko... czy po to kupuje sie karcianke, zeby od razu byly wszystkie karty odkryte? ;p Chcesz to, co najlepsze, i to, co ma kazdy inny, poczekaj na Starcrafta ;] Ja widze wieksza frajde w kupowaniu tomow, czy boosterow i zrobieniu "WoW" albo i wypowiedzieniu "ale badziew", niz zeby od razu wszystko bylo jasne. Tak sie wlasnie, wg mnie, bawi kartami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcialbys pograc "do konca", czyli na kazdym poziomie trudnosci, to bez dobrych kart ani rusz. Jak juz wiesz, jaka jest skutecznosc twoich kart i nie odpowiada Ci to, to niestety musisz dokupic punkty...

Dobre karty pod wzgledem dzialania, niekoniecznie ceny na rynku, masz jakies na pewno, wiec uloz jakis prowizoryczny deck, zastanow sie co dokupic i doladuj tyle pkt ile bedzie trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...