Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ardeth711

Star Wars Knights of The Old Republic I i II - postacie stają się czarne

Polecane posty

Po zainstalowaniu tych gier w obu przypadkach w trakcie grania postacie stają się całe czarne, część otoczenia również, i po chwili gra wyłącza się...... W przypadku KotOR-a 2 ostatnio pojawił się dodatkowy problem a mianowicie taki, że będąc w menu gry pojawia się komunikat o błędzie i gra się wywala. Wcześniej gry te działały bez problemu do momentu jak zrobiłem formatowanie systemu. Od tamtego czasu zrobiłem jeszcze dwa formatowania systemu i pojawia się wciąż ten sam błąd w przypadku obu gier.

Konfiguracja komputera to:

AMD Athlon 64 X2 Dual

Core Processor 4200+

2.21Ghz, 2.00 GB RAM

GeForce 8600GTS

Zainstalowane mam najnowsze sterowniki do karty graficznej i Service Pack 3...... Bardzo proszę o pomoc......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o błąd, który się pojawia to po prostu komunikat, że "program wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie". Co ciekawe udało mi się jakimś cudem uruchomić cześć pierwsza KotOR-a i wszystko byłoby ok, ale mam problem w momencie kiedy mam odwiedzić grobowiec Naga Sadowa na Korribanie. Po zabiciu obojętnie którego Trenetaka (mam nadzieję że dobrze napisałem nazwe) pojawia sie komunikat "program wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie". Dzieje się tak za każdym razem kiedy zabije któregokolwiek ze stworów a bez tego nie przejdę dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...