Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tunik

DVD CD-A 06/2009, komputer nie czyta płyty

Polecane posty

Mam problem z plyta z najnowszego wydania CDA. Otoz komp nie czyta mi plyty;/ Gdy wkladam plyte slychac jakies swiszczenie, slychac ze plyta sie obraca ale komp jej nie czyta;/ Sprawdzalem na innej plycie CDA i wszystko chodzilo jak trzeba. Moze ktos wie o co chodzi??

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszlem do sasiada sprawdzic czy u niego na kompie pojdzie ta plytka. I okazalo sie ze u niego chodzi wszystko jak trzeba;/ Sprawdzalem juz kilka razy u siebie i dalej nie chce odtwozyc a inne plyty odtwaza normalnie:(((((( Prosze o pomoc. Moze kogos spotkalo cos podobnego??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro u kogoś chodzi, a u Ciebie nie, oznaczać to może, iż masz jakieś problemy z napędem może. Przetestuj kilka płytek, czy wszystko chodzi normalnie. Jeśli nie, szykuje się wymiana napędu. Możesz też kupić płyty czyszczące napęd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aroneq, Tomaszek19914 >> nie gryźcie się dzieciaki i zostańmy przy "nowym sofcie" :)))

tunik > wrzuć kilka innych płytek w swój napęd, najlepiej różnych - Dvd, jakieś dane na dvd, cd, cdrw.... Jeśłi wszystko gra, to napęd masz w porządku, wtedy musisz nagabywać innych znajomych o sprawdzenie płytki z CDA.

Może dla pewności zassij nowy soft do napędu (nie podałeś jakiego - a warto!) i przeczyść go płytą czyszczącą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek poradzilem sie pewnej osoby i wychodzi na to ze potrzebuje firmwaru do mojego napedu.

Nie wiem tylko jakiego powinienem sciagnac;//// Na czytniku pisze DvD Multi Recorder. To jest producent tego czytnika i jego firmware musze sciagnac?? Moze ktos tez mial taki problem i poda link do sciagniecia tego firmwaru??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też wpisać w Google to, co w Menedżerze urządzeń widnieje w napędach optycznych, jak będziesz miał szczęście (dużo go nie potrzeba :)), to nazwę producenta dostaniesz na tacy ;). Potem już tylko wizyta na stronie producenta i wyszukanie modelu napędu na liście produktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...