Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

judasz

Windows 7 - blue screen w niektórych grach

Polecane posty

Cześć

Mam duży problem z Windowsem 7 RC. Kiedy wchodzę do niektórych gier i chcę coś zmienić w opcjach albo po prostu zacząć nową grę ( np. Call of Juarez, Wanted : Weapons of Fate ) wywala mi blue sceena. Jestem pewny ze ten problem jest do rozwiązania bo niektóre gry działają bezproblemowo ( Resident Evil 4, James Bond 007 - Nightfire ). Jeśli ktoś miałby jakies pomysły co może sie dziać z moim pecetem to prosze pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod XP działa w W7 na emulatorze. I będzie wcale nie we wszystkich wersjach. Więc ze 100% zgodnością, zwłaszcza w grach bym nie przesadzał. Ale z tego co sam się bawiłem, zgodność jest na poziomie Visty i w wersji finalnej powinno być co najmniej tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej 100% zgodności w grach nie będzie, gdyż cała sztuczka polega na tym, że część programów da się natywnie uruchomić w Windows Seven (i z tymi nie powinno być problemów), a do części będzie trzeba użyć specjalnego trybu emulacji, który tak naprawdę jest wirtualną maszyną z zainstalowanym XP-kiem, z tego względu można zapomnieć o jakimkolwiek przyspieszeniu sprzętowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RC - jak sama nazwa wskazuje ma błędy.

No ale sprawdź dumpy.

Są w folderach:

C:\Windows\minidump
C:\Windows\LiveKernelReports\WATCHDOG

RC - Release Candidate (kandydat do wypuszczenia) faktycznie jak sama nazwa wskazuje... hehe.

Co do emulatora XP - nie będzie akceleracji więc o grach zapomnijcie, tylko stare programy może to uratować, fajne jest to że mają się tylko różnić ramką z XP. Co do Windows7 to potwierdzam że są problemy z grami. Mam zainstalowaną wersję 64bit i słabo to wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...