Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

[PSP] Karta pamięci

Polecane posty

Obecnie jestem w trakcie poszukiwania dobrej oferty zakupu PSP. Jeden zestaw szczególnie mnie interesuje, jest do niego min. dodana karta pamięci 2 GB firmy Lexar. Wiem że najbezpieczniej jest kupować SanDisc, ale tutaj nie mam możliwości wyboru. Czy ta karta nadaje się do czegokolwiek, czy lepiej zainwestować w jakąś inną, porządną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gównym menu konsoli wybierasz "settings", następnie "system settings", później "format memory stick", potwierdzasz ze dwa razy i gotowe. Nie wiem ile to trwa jak masz kartę pełną, bo formatowałem bodajże z 300 MB zapełnionymi, ale nie powinno to i tak zbyt długo trwać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jak "nadziałem" kupiłem niby SONY 16gb i okazało się że to podróba ;/ dziś ja odesłałem i czekam na zwrot kasy bo już się rypała... kupiłem sobie dziś z ranka sandiska gaming 8gb za 125 zł i działa jestem zadowolony w 100% wszystko chodzi pięknie ładnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J mam san diska od SONY oryginał 2 gb i mi chodzi jak trzeba. Pirackie wersje (przynajminiej kart kupowanych w chinach ) można odróżnić znaczkiem na oryginalnym jest on różowy a w podróbach niebieski. Spotkałem się z obydwoma i ta z niebieskim znaczkiem padła po tygodniu.

A ja myslalem, ze SanDisk, a Sony to odrebna firma. ? Ale skoro masz super san disk SONY to nie pogada. ;]

Kolory w kartach Sony oznaczaja wielkosc pamieci, zadziej oryginalnosc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...