Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

barcik

Sacred, problem z Hamachi

Polecane posty

witam

mam maly problem z gra sacred chodzi o gre w multiplayu a dokladniej w gre przez hamachi razem z kuzynem zakupilismy sobie aktualne wydanie CDA i chcielismy sobie pograc razem w sacred przez hamachi a tu [beeep] nie da sie podlaczyc:( albo nie widzimy servera a jak juz sie go widzi i chce sie do niego podlaczc wyskakuje mi

280s4y8.jpg

pomoze mi ktos rozwiazac ten problem?? :(

sory jezeli taki post juz jest, mimo ze szukalem to nie znalazlem niczego takiego o tym jak grac w sacred przez hamachi

a i jeszcze jedno czy wina moze byc w tym ze on ma windowsa XP a ja mam windowsa 7 RC1 ultimate? korzystamy z hamachi w wersji 1.0.1.5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje pobrać patcha 2.28 i wejść w Open Multi, wtedy można popykać przez neta bez problemu, ale nie wiem czy wersja z CDA ma taką możliwość, bo ja posiadam z KK.

hm, wersja z CDA ma wersję 2.28, no chyba że jestem unikatem :D i nie, nie mogę się połączyć, nawet z Hamachi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODPOWIEDZ - ROZWIĄZANIE !

udało mi sie pograć z siostrą na dwóch komputerach w Sacred Gold Edition z CD-action.

moje postępowania rozłożone w planie :D :

1. sciagasz patcha 2.28 ze strony

http://eng.sacred-game.com/downloads.php 

(wersje Polską, bo taka jest ta z CDA )

2. wchodzisz w folder z gra (c:/program files/ascaron entertainment/sacred gold/ i w pliku "sacredC.exe" zamieniasz nazwe na "sacred.exe" by patch mogl znalezc ta gre.

3. instalujesz patcha (teraz po pkt. 2 automatycznie znajdzie gre )

4. w trakcie instalacji sciagasz Hamachi (najlepiej wersje 1.0.3.0 PL - bo na takiej testowalem i dziala)

5. zakladasz siec na hamachi lub dolaczasz do istniejacej.

6. klikasz prawym guzikiem myszy na skrot na pulpicie do gry sacred i zmieniasz w wlasciwosciach-> sciezkę do gry zamiast "sacredC" - "sacred"

7. wlaczasz gre.

8. w opcjach zmieniasz na typ internetu ISDN/modem.

9 wchodzisz w multi-> siec lokalna - tutaj tworzysz postac lub importujesz (jesli masz juz save'a) nastepnie dajesz stworz gre i wybierasz rozne parametry (do wyboru)

10. informujesz o stworzonym przez ciebie serwerze na hamachi i czekasz az ktos sie dolaczy

11. cieszysz sie gra z innymi :D

prosze bardzo... caly guide napisany przeze mnie :D :D

BTW. moja siec na hamachi:

S1GE

haslo:123

ZAPRASZAM WSZYSTKICH!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...