Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vanity

Rozwiązany: BattleForge download.

Polecane posty

Otóż ściągam BattleForge`a (tego darmowego), lecz zajmuje sporo-2,7 GB. Mam wolny internet więc trochę zajmie ściąganie. I mam takie pytanie: czy da się wyłączyć ściąganie i dokończyć np. następnego dnia?

A i jeszcze jedno. Czym różni się wersja pudełkowa od wersji darmowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większe pliki powinno się ściągać download menedżerami (ja używam orbita i zwiększa prędkość o 20 kb/s niż normalnie - jest wiec szybciej), natomiast jeśli strona tego nie zabrania, to można wznawiać pobieranie. Firefox także ma funkcję wznawiania, ale przy pobieraniu tworzy pliki zapasowe - waza tyle samo co dany plik, więc jeśli masz Firefox'a i około 3GB na dysku gdzie są: dysk:\Documents and Settings\użytkownik\Ustawienia lokalne\Temp. Nie kasuj tych plików CCleanerem lub innym "odkurzaczem" bo będziesz musiał ściągać jeszcze raz!

Nie wiem jak to jest z Internet Explorerem, nie wiem, nie używam! :iluvff:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że to się ściąga przez własnego downloadera (który zresztą waży 80 mb, nie wiem po co).

Czyli klienta, jak ściągałem Silkroada to dało radę wznowić, jeśli nie usunąłem folderu z grą, zapewne da się kontynuować, zaryzykuj.

Odpowiedz na drugie pytanie:

Czym różni się wersja pudełkowa od wersji darmowej.

Ze strony what2play.tv:

''Nabywcy pudełkowej edycji otrzymują na starcie dwa decki, czyli 64 karty i 3 tys. punktów, za które mogą dokupić dodatkowe (czyt. lepsze) karty. Użytkownicy ?Play4Free? muszą za to zapłacić. Pewne obostrzenia dotyczą także handlu, wysyłania prywatnych wiadomości i wystawiania kart na aukcjach - dla darmowych graczy wprowadzono minima poziomów: 4 w PvE i 10 w PvP''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie kontynuowac, mozna przerywac instalacje do woli.

Jezeli twoj znajomy ma juz ta gre, moze tez ci zgrac wszystkie pliki z folderu \Electronic Arts\BattleForge\base\pak. Wrzuc je w to samo miejsce, a instalator je spokojnie rozpozna (i dociagnie ewentualne brakujace pliki).

Poczatkowe 32 karty nie sa imponujace, a w czasie gry zdobedziesz jedynie karty Upgrade, ale grac spokojnie mozna. Za mniejsze pieniadze, niz pudelko z gra, mozesz kupic bf points i zwiekszyc swoja pule kart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...