Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Duffy

Nie rozpoznano urządzenia USB - Windows 7 RC

Polecane posty

Mam problem z USB. Jeszcze wczoraj wszystko działało, lecz dzisiaj posłuszeństwa odmówiły porty USB (mam m.in. myszkę na USB, więc mam dość duży problem z korzystaniem z kompa, teraz piszę z laptopa). Po podłączeniu czegokolwiek wyskakuje komunikat "Nie rozpoznano urządzenia USB Jedno z urządzeń USB podłączonych do tego komputera ma awarię, ale system Windows nie może go rozpoznać. Aby uzyskać pomoc w rozwiązaniu tego problemu, kliknij ten komunikat". Moja płyta główna to Gigabyte n650sli-ds4l, sterowniki od niej zainstalowane, a system to windows 7 rc. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to proszę o pomoc.

Zapoznaj się z zasadami zakładania nowych tematów - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wszystko działało jak należy, więc trudno uwierzyć, że tak nagle system ześwirował. Do USB w tej chwili nie jest podłączone nic, a według Windows'a porty USB w menedżerze urządzeń działają prawidłowo, ale odinstalowałem sterowniki i zainstalowałem ponownie i nic. Ten sam komunikat się pojawia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@TV3V

Niestety ta poprawka nie chce się zainstalować na 7. Wyskakuje komunikat "Ta aktualizacja nie ma zastosowania do tego komputera", a co do żółtych wykrzykników pojawiają się tylko, gdy podłączę jakiś sprzęt (cokolwiek pendrive, pad, myszka itd.).

Aroneq

W tej chwili także nie mam żadnych sterowników do USB, sam Windows instaluje swoje przy starcie systemu.

Dzisiaj podłączyłem także dodatkowe porty USB, i one też nie działają, więc to chyba jednak Windows miesza. Ktoś zna jeszcze jakieś sposoby?

-EDIT-

Format też nie pomógł, więc to chyba problem z płytą główną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...