Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArczaaN

Różnokolorowy ekran, zacinajacy się dźwięk i zwiecha" PC

Polecane posty

Witam, 

Od mniej więcej miesiąca obserwuje dziwne rzeczy dziejace się z moim PC. Początkowo, w trakcie gry pojawiały mi się różowe kwadraty na całym ekranie, dźwięk się zacinał i komputer przestawał reagować, jedynym wyjściem z sytuacji był reset. Od tygodnia natomiast, w losowych momentach ekran w całości zmienia kolor ( zielony, różowy, niebieski i czarny jak narazie - czekam na więcej ;)), dźwięk się zacina i znowu tylko reset pomaga. 

Przypuszczam ze może byc to umierająca karta graficzna (ma za sobą ponad 4 lata użytkowania). Temperatury w normie. 

Za 2 tygodnie będę kupował nowa kartę, wiec nie jest to może jakiś ogromny problem, jednak wolałbym być pewien że to ona stwarza problemy. 

Mój obecny sprzęt:
Płyta główna ASRock H87 PRO4 H87 LGA1150 (H87 PRO4)
Procesor Intel Core I5-4570, 3.2GHz, 6MB, BOX (BX80646I54570)
Karta graficzna Asus GeForce GTX 660, 2GB DDR5 (192 Bit), HDMI, DP, BOX (GTX660-DC2OCPH-2GD5)
Pamięć Crucial 4GB DDR3 1600MHz CL11 DIMM 1.5V (CT51264BA160BJ) x2
Zasilacz Corsair VS 450W ATX 120mm wentylator, EU version CP-9020049-EU

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw poprosimy o zrzut ekranu z hwmonitor

miałem tak kiedyś na radeonie HD3650 karta żyje do dziś wina była sterowników powodowały nawet czasem iż wszystko było różowo purpurowe.

możesz również sprawdzić kabel jakim masz podłączony do monitora jakiś czas temu kumpel miał tez że mu się róż włączał okazał się wadliwy kabel Dsub wymiana i działa bez problemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...