Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xavion

E6300 i GTX 260

Polecane posty

Witam. Otóż na pewnej stronie (KLIK) przeczytałem, że procesor C2D E6300 będzie w stanie wykorzystać moc karty graf. GTX 260. Ale on ma przecież zegar 1,8GHz, więc jak to możliwe? Chyba, że chodziło o PDC E6300(2,8GHz). Lecz jest to chyba niemożliwe, ponieważ w czasie pisania tego artykułu nie było jeszcze tego procesora. Wiecie może o co chodzi? Może to coś, czego ja nie byłem w stanie zauważyć.

PS. Zamierzam kupić tą kartę, dlatego więc tak mnie to zdziwiło. Chciałem kupić PDC E6300 do tej karty, ale nie wiem czy bez podkręcenia nie będzie za słaby. Wiecie może jaki proc do tej karty to minimum bez podkręcania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że pociągnie :).

Kupiłem niedawno E6300, nówkę ze sklepu. Bez podnoszenia napięcia idzie na 3,5GHz. Udało się uzyskać 3,8GHz na 1.32V ale sypie orthoss, na 1.34V jest już dobrze (screen niżej), na 4GHz wstaje na napięciu 1.35-1.4V ale jest niestabilny. Spróbuję jeszcze do ok 3,9GHz podgonić, bo podkręcałem wczoraj na czuja. Jak będe miał trochę czasu to posiedzę dłużej.

orthoss22.jpg

Bratu wstał na ciut wyższym napięciu niż defaultowe, nie wiem jakim cudem, bo mnie nie chciał w ogóle wstać.

e6300.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...