Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Razorek

Podłączanie głośników

Polecane posty

Witam, witam! Mam pewne pytanie. Mam głośniki Creative 2.1 Inspire T3100 oraz nieużywane głośniki 5.1 LG. Chciałbym, żeby je jakoś razem podłączyć pod PC. Dodam, że w tych LG, w tych małych głośniczkach są zatrzaski na kable i można je bezproblemu podłączyć. Dałoby radę jakoś je razem sklecić by fajnie to grało?

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phi, proste. . . . kupujesz rozdzielacz kabla słuchawkowego x2, podpinasz je parami tak jak trzeba i wszystko bedzie ładnie. Co do nie podlączania dwóch głośników pod jeden kabel. . . . racja.. jezeli głosniki nie maja wlasnego zasilania [ prawdopodobnie spalilbys kartę dzwiekową], ale jak mają to luz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste, podlączasz "standardowo" głosniki 5.1 [3 wtyki] ale zamiast zielonego dajesz tą przejsciówke [moze sie przydac mini przedluzacz do minijacka bo mozesz nie wejsc z ta wtyczka tam] i podlączasz do tej przejsciówki ta wtyczke co powinna isc do zielonego wejscia, oraz ta z głosników 2.1 i tyle. Ps. głosniki muszą miec osobne zasilanie. . . .

http://img268.imageshack.us/img268/5391/65804425.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już mniej więcej łapę, lecz możesz na wszelki wypadek narysować ^^

I jeszcze jedno...te LG też muszą mieć osobne zasilanie? Bo poprostu ja mam tylko te głośniki i nic dodatkowego do nich nie mam.:)

PS. Czyli chodzi Ci o ten rozdzielacz : http://allegro.pl/item648086807_rozdzielac...ack_pozlac.html ?

No i będę musiał kupić kable oraz wtyczki na mini jacka bo nie mam żadnych kabli przy tych głośnikach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, powinny mieć, zwłaszcza jezeli to nie są głosniki komputerowe. Karta muzyczna nie poradzi sobie z dostarczeniem odpowiedniej mocy sygnału do nieodpowiednich głośników, no chyba ze zalatwisz sobie wzmacniacz ;]

co do tego rozdzielacza to kup sobie lepiej jeszcze małą przedłużkę bo ten rozdzielacz jest dosyć gruby i możesz sie nie zmiescic z nim z tyłu komputera [ bedzie zasłaniać inne wejscia]. Ps. . . w sklepie elektronicznym " na miescie" bedzie duzo taniej niz na allegro. . . ja płaciłem jakieś 3,50 za jeden rozdzielacz. . . na allegro masz 5zł + wysyłka. . . .

proponuje na początek zrobic sobie 2.1 + 2.0, innymi słowy podłaczyć tylko standardowe, przednie głośniki i przetestowac jak to działa.

Btw jak mozna zapytac to poco ci 2.1 + 5.1 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...