Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fox69

Rozwiązany: Internet explorer samoczynnie się uruchamia

Polecane posty

Witam!

Ponownie zwracam się do was z prośbą o pomoc! Chodzi o to że od jakiś 2 tygodni ni z gruchy ni z pietruchy nagle pokazuje mi się na pulpicie okno w którym jest pokazana symulacja sprawdzania dysków w poszukiwaniu wirusów. Za pierwszym razem miałem wrażenie że naprawę coś wykryło u mnie wpip trojanów na obu dyskach ale potem jak chciałem to zamknąć coś próbuje zmusić mnie do zainstalowania jakiegoś super antywirusa czy cus. Jedyną metodą zamknięcia tego [beeep] jest alt+ctrl+del i wyłączenie procesu IEXPLORE.EXE! Jesli ktoś z was spotkał się z podobnym problem lub zna jego rozwiązanie to proszę o odpowiedź. Z góry dzięki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gofer -> Czym? Scandiskiem, MHDD, skanerem?

Taki skrót myślowy, oczywiście chodziło o skaner antywirusowy i CF - GFR

Nie każdy musi łapać skróty myślowe. Gdyby tak było, pisałbym puste posty, bo inni łapaliby o co mi chodzi po samej ksywce i aviku :-)

Jak mam problem z PC to właśnie na Twój avik i nick patrzę. Pomaga xD - GFR

Fox69 -> Pobierz program Combofix i odpal go. Na forum umieść log jako załącznik do postu (albo na wklejto.pl).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Się dawno nie odzywałem, ale nawał pracy mi nie pozwolił:P

Więc zrobiłem skan ComboFix-em tak jak radziliście i załączam loga. Problem z IE przestał się pojawiać i musiałem zresetować ustawienia w FireFoxie bo przestał działać:P Ukryte pliki już można ujawniać. Ogólnie jest już cacy tylko jeszcze kilka rzeczy. Tzn. cały czas etykiety ikon nie używają tła pulpitu tylko mają czarne tło i komputer gdy chce go wyłączyć uruchamia się ponownie:p Proszę pomóżcie jeszcze z tym a będę szczęśliwy;D

log.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czegoś nie przeoczyłem, to ComboFix wszystko ładnie poczyścił. Koniecznie uaktualnij system i antywirusa.

Co do problemu z wyświetlaniem, to pewnie jest włączony Widok sieci Web gdzieś w ustawieniach pulpitu (nie jestem pewien nazwy opcji, bo dawno tego nie zmieniałem, ale znaczenie jest zachowane, więc powinieneś to znaleźć). Co do drugiego problemu, to niestety nie wiem jak to naprawić.

Profilaktycznie możesz jeszcze zrobić pełny skan antywirusem, coby wyczyścić resztki po wirusach, które mogły zostać po skanie ComboFix-em.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jupiii dzięki waszej pomocy udało mi się dojść do ładu ;) Dzięki serdeczne wszystkim za zaangażowanie ;) Etykiety ikon też już są okej po prostu w zakładce dostosuj pulpit była zaznaczona opcja zablokuj elementy pulpitu (Dzięki Sevard, dzięki wies.niak dzięki wszystkim ;):P Jestem wolny od wirów :D Temat można uznać za zamknięty ;) Pozdrawiam wszystkich!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...