Skocz do zawartości
Turambar

Propozycje offtopiców II

Polecane posty

Przepraszam za post pod postem ale... zdrada mości panowie.

Co widzę jak wchodzę na forum po dwóch dniach nieobecności? Militaria zmieniły temat, sama idea szczytna jednak jej wykonanie nie jest bezbłędne.

Cóż ma znaczyć ASG w temacie? Zgaduję, że nie chodzi tylko o repliki czyli "air soft guns" - ASG tylko o ogólne hobby czyli "airsoft" - AS. Nie chcę wyjść na jakiegoś malkontenta ale to częsty błąd i dobrze byłoby go skorygować. :icon_biggrin:

Edytowano przez Belutek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzili niektórzy, że chcą temat o "ASG". Skąd mam wiedzieć, jak się nazywa to całe hobby? Duchem świętym nie jestem i napisałem tak, żeby wołający o temat wiedzieli, że ich wołania nie są głosem wołającego na puszczy... A tu zaraz przyłazi malkontent i marudzi. Założyłem tak, jak większość proszących pisała. Zajrzyj do "Propozycji tematów sportowych".

Zaraz poprawię. I na przyszłość - dokładniej proście o tematy ;)

A tak BTW - o snach można w UFO porozmawiać. Nie chcę, żeby się casus "Podróży" powtórzył. Założyłem temat wiedziony tym, że wiele osób o niego przez lata prosiła, a tu proszę - lemat leży nieżywy... Dlatego gdy ktoś coś proponuje, przydałoby się parę głosów popierających tę propozycję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy temat powinien zyskać poparcie paru osób, żeby była gwarancja, że nie spadnie na samo dno. O OOBE możesz spokojnie pisać w "Ufo, duchy..." tam zwykle toczyły się dyskusje na takie tematy. Jeśli macie jakieś ciekawe zainteresowania, pasje o których chcecie porozmawiać, a nie mają swojego tematu - zgłaszajcie je tutaj. To tyczy się także czynnego uprawiania jakichś sportów, bo dział "Sport" jest raczej dla fanów wgapiających się w wyczyny innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie przyszły do głowy dwie propozycje tematów.

Prasa - w nowym porządku forum zauważyłem, że nie ma nigdzie miejsca na rozmowę o czasopismach i gazetach... więc to proponuję. :) W moim zamyśle można by rozmawiać tam o różnych gazetach dziennych, a także o czasopismach - od komputerowych przez fantastyczne aż do "Polityki" czy innej "Pani domu". ;]

Dubbing (albo jeśli to zbyt wąskie, to Aktorstwo lub coś w tym rodzaju) - po prostu dyskusja o dubbingu, o tym, jak jest postrzegany, jaki prezentuje poziom, gdzie zdaniem użytkowników jest najlepszy itd. Najchętniej bym tam rozmawiał o dubbingu polskim - choć o robocie zagranicznych aktorów głosowych czy nawet seiyuu też nie zaszkodziłoby. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Teoretycznie brzmi nieźle, ale jest temat "Media", w którym można również i o prasie rozmawiać. Jakoś nie widzę, żeby w tym topiku przybywało po pińć stron dziennie.

Ajej, a ja nie spojrzałem, że temat "Media" jednak istnieje, ale w Poglądach. ^_^' Niemniej wydaje mi się, że do takich czasopism ogólnie nadawałby się oddzielny temat (gazety już bardziej by pasowały do "Mediów", fakt). Ale tylko mi się wydaje. ;]

A i o dubbingu tam ktoś wspomniał i skończyło się na kilku postach.

Szkoda. Cóż, więc postaram się kiedyś pod inny temat z tym wątkiem podczepić. ;] I nawet na szczęście jest taki: spojrzałem sobie właśnie na ostatnie strony tematu "Media", no i zauważyłem tam dyskusję na temat wyższości napisów nad lektorem i sporadycznie vice versa. :) Naszła mnie więc taka myśl: "Może właśnie tam?...".

Dzięki za odpowiedź. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Motoryzacja jest, Militaria są.... a nic o lotnictwie? Są jacyś miłośnicy awioniki wśród czytelników CDA? :) Ja ostatnio zacząłem się bawić w Planespotting (z pomocą radaru online i kilku stronek dotyczących lotnictwa, pogody itp) - zabawa na całego, zwłaszcza gdy punkty na radarze pokrywają sie z białymi smugami za oknem. Miałem też możliwość obserwacji samolotów na podejściu do Okęcia - niby tylko patrzenie, a zajmujace jak nie wiem ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo podoba się propozycja stworzenia tematu o cytatach. Wejdźcie na mój profil i sami zobaczycie dlaczego :happy:. Fajnie by było, gdyby poza umieszczaniem cytatów toczyła się nad nimi dyskusja. Bez rozmów nie miałoby to sensu; temat służyłby tylko do nabijania postów, a tego chyba nikt tutaj nie chce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w "O Nas" mógłby się przydać temat, w którym forumowicze dawaliby upust swojej młodzieńczej (i nie tylko) agresji, użalając się na to, co ich najbardziej denerwuje.

No więc, ludzie: zgadzacie się na stworzenie takiego tematu?

Ja jestem za, myślę, że temat by zaingurował wiele ciekawych dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...